Середа, 22 Вересня, 2021
інше

  Кав’ярня на ВДНГ продає пряні трави та готує авторські чаї

  Компанія Kitchen&Garden поєднала вирощування пряних трав у горщиках та кав’ярню, і ця концепція виявилася напрочуд привабливою для відвідувачів.

  Вибір читачів

  Магазин і кав’ярня Kitchen&Garden розташовані в яблуневому саду на ВДНГ (м. Київ).

  Катерина Безжон, засновниця компанії, говорить, що до нинішнього формату дійшли поступово. Сам же бізнес починався із вирощування пряних трав.

  «Зараз намітилася тенденція, коли люди хочуть побути подовше у місцях відпочинку, залишитися на каву, – ділиться вона. – Спочатку у нас був магазин з пряними травами та квітами. Потім я розробила різні трав’яні чаї, у нас були пироги. Далі про нас дізналося більше людей, ми дійшли до формату кафе».

  Сьогодні Kitchen&Garden має невелику пікнікову зону у яблуневому саду, де можна відпочити, випити кави та з’їсти десерт

  «Ми поєднали пряні трави із кав’ярнею. Наші споживачі хочуть не лише зробити покупки, але залишитися довше, щоб відчути всю атмосферу», – каже Безжон.

  Для цього в Kitchen&Garden працюють над затишком, вмикають музику, підбирають асортимент десертів – щоб відвідувач міг максимально розслабитися у заміському просторі.

  Музику включають і рослинам – щоб швидше росли

  «Бізнес у сфері обслуговування дуже складний. Доглядати за рослинами, приміром, значно простіше. Але попит зростає, тож ми наймаємо людей та розширюємо свою діяльність», – додає засновниця.

  На її думку, поєднання аграрного бізнесу з сегментом HoReCa у майбутньому буде дуже перспективним.

  Наприклад, виробникам яблук чи груш буде чудово відкрити фреш-бар поряд з садом. Такі кафе будуть користуватися високою популярністю, адже містяни зараз шукають природне середовище, де можна було б розслабитися та відпочити.

  Джерело: AgroFM, Kitchen&Garden

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Коктейлі з самогоном — новий напій «народного» бренду, що працював з зірками кантрі-музики

  Sugarlands Distilling Company — це ремісничий спиртзавод, чия продукція, включаючи самогон, ром, вершкові лікери та житній віскі відзначені нагородами,...

  Вам може сподобатися: