Вівторок, 3 Серпня, 2021
інше

  Burger King вперше відмовився від м’яса та відкрив заклад з рослинним меню

  У Кельні відкрили перший у світі заклад громадського харчування Burger King з повністю рослинним меню.

  Вибір читачів

  Створити концепцію безм’ясного ресторану в Німеччині спонукав великий попит на веганську їжу в країні. Згідно досліджень аналітиків, продажі альтернативного м’яса у Німеччині зросли на вражаючі 226% за останні два роки і досягли 181 млн євро (приблизно $218 млн).

  Burger King у партнерстві з дочірньою компанією Unslever — The Vegetarian Butcher створили новітній заклад, де пропонують відвідувачам вегетаріанські версії своїх фірмових страв.

  На відкритті в Кельні 7-11 червня в обов’язковому порядку гостям були представлені веганський бургер з рослинною котлетою від The Vegetarian Butcher, веганський майонез та кетчуп Hellman, нагетси з овочевої альтернативи птиці.

  Безм’ясне меню доповнили новинками. Серед них гамбургер з рослинними нагетсами, рослинний бургер Junior Whopper та та страви з курятини на рослинній основі.

  Заклад Burger King також пропонує веганське безмолочне морозиво від компанії Ben & Jerry’s.

  Новий ресторан з меню на рослинній основі орієнтується не лише на вегетаріанців, а й відчиняє свої двері для флекситаріанців та любителів м’яса, де кожен лишиться задоволеним, завдяки «ексклюзивним продуктам рослинного походження», — пишуть на сайті Burger King Germany.

  Burger King вже співпрацює з The Vegetarian Butcher у Великобританії, Індонезії, Об’єднаних Арабських Еміратах та Європі. Втім, це перший випадок, коли заклад повністю відмовляється від м’ясних страв у меню.

  Джерело: Green Queen, Burger King

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Зі святих для єгиптян бобів створили протеїн для рослинного молока, фети та яєць

  Нещодавно Green Boy дебютувала з функціональним веганським інгредієнтом —рослинно-молочним протеїном, розробленим спеціально для виробників молочних продуктів на рослинній основі.До...

  Вам може сподобатися: