Неділя, 17 Жовтня, 2021
інше

  Школа для пекарів пережила карантин завдяки замороженим круасанам та Zoom

  Denys Suhoviy Bakery School, що займається навчанням хлібопекарській справі та заснуванню власного бізнесу, пережила кризу за рахунок доставки заморожених круасанів та на 80% готового хліба для подальшого випікання вдома.

  Вибір читачів

  Власники школи, Тетяна та Денис Суховії займаються “здобним” бізнесом п’ять років. Починали вони з майстер-класів для пекарів, пізніше відкрили власну кафе-пекарню на ринку “Столичний”. Там печуть хліб, слойки, багети, круасани та відразу продають відвідувачам.

  Щоб пережити локдаун, Denys Suhoviy Bakery School довелося повністю змінити роботу і у сфері навчання майбутніх пекарів та підприємців, і безпосередньо у виробництві хліба.

  “Ми сфокусувалися на роздрібних клієнтах. Приймали замовлення й розвозили по місту заморожені круасани, які можна пекти вдома, і хліб, випечений на 80%“, — розповідає Тетяна Суховій.

  Доставка стала особливо актуальною, коли всі зачинилися вдома

  Також саме завдяки карантину навчання перевели в онлайн. “Ми навіть не думали, що можна зустрічатися в Zoom або Skype”, — каже співвласниця.

  Додає, що, звісно, не вистачає реальних занять, на яких можна відчути тісто руками і поспілкуватися з людьми.

  Суховій згадує, ща карантин всіх застав зненацька. Якраз тоді у школі йшов великий курс навчання, на який з’їхалися звідусіль — з Казахстану, Білорусі, Італії. Щоб довчити майбутніх пекарів, довелося зняти відеоуроки, а згодом — створити повноцінний онлайн-курс.

  Джерело: Економічна правда, Denys Suhoviy Bakery School

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Відомий кіноактор Ештон Катчер інвестує в топовий стартап з вирощування лабораторного м’яса

  Співпраця орієнтована на прискорення зростання компанії у розробці та комерціалізації власних технологій виробництва культивованого м’яса.MeaTech 3D вважає, що технології...

  Вам може сподобатися: