Неділя, 17 Жовтня, 2021
інше

  Nestlé вивела на полиці веганський KitKat, який розробляла два роки

  Після місяців очікування компанія Nestlé нарешті вивела на полиці веганський батончик KitKat. Продукт з’явився на ринках окремих країн, включаючи Великобританію, Польщу, Естонію, Латвію та Литву.

  Вибір читачів

  Веганська версія культового батончика обіцяє стати альтернативою без компромісів.

  KitKat Vegan є сертифікованим веганським продуктом. Він виготовлений із 100% стійкого какао, одержуваного Nestlé спільно з Альянсом тропічних лісів.

  Молоко в KitKat для веганів замінено рисовою альтернативою, яка дає необхідну текстуру та смак.

  “Одне з найпоширеніших запитів, що ми бачили в соціальних мережах, — це веганський KitKat. Раді, що змогли здійснити це бажання. Батончик — для всіх, хто хоче у своєму житті трохи більше їжі рослинного походження», — говорить Олександр фон Майо, керівник кондитерської фабрики Nestlé.

  Завдяки потужному досвіду у сфері інновацій та немолочних альтернатив Nestlé вдалося зробити гладкий шоколад з рослинними інгредієнтами.

  Нагадаємо, на розробку веганського KitKat пішло два роки.

  До слова, швейцарський гігант уже випустив рослинні альтернативи молочним продуктам, виготовлені з рису, вівса, сої, кокоса, гороху та мигдалю у кількох категоріях. 

  У портфелі компанії — немолочне морозиво, вершки для кави, напої на основі рису та вівса, напої на основі гороху, капучино та латте на рослинній основі, веганська альтернатива згущеному молоку, а також асортимент немолочних сирів, що доповнюють гамбургери на рослинній основі.

  Nestlé також випустила рослинні версії деяких найбільш улюблених світових брендів, включаючи солодовий напій какао Milo.

  Джерело

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Данський постачальник інгредієнтів створив «надбілок» — він формує м’язи та лікує

  Новий Lacprodan BLG-100 — це чистий інгредієнт бета-лактоглобуліну (BLG), виготовлений за новою запатентованою технологією поділу.Він містить на 45% більше...

  Вам може сподобатися: