Неділя, 17 Жовтня, 2021
інше

  Індонезійська компанія розробила стейк з шиїтаке та водоростей за $5

  Індонезійська компанія Green Rebel Foods розробила перші в Азії цільні рослинні стейки, альтернативні яловичині та курятині.

  Вибір читачів

  Стейки без м’яса готуються шляхом поєднання соєвого білка, грибів шиітаке, кокосової олії, перемелених водоростей, і містять 12 грамів білка на порцію.

  Основний інгредієнт – соєвий білок

  Два нових продукти доповнять широкий асортимент рослинних альтернатив Green Rebel, включаючи такі продукти як ковбаски з нуту, «курячі» тефтелі, кацу та шматочки «м’яса» з чорним перцем.

  Компанія аргументує, що яловичі стейки мають чи не найбільший вуглецевий слід, отже негативно впливають на екологію. На кожен кілограм виробленої яловичини виділяється 60 кілограмів викидів парникових газів. Крім того, червоне м’ясо при частому споживанні збільшує ризик серцево-судинних захворювань та навіть раку.

  Споживачі полюбляють стейки за їх соковиту структуру та статусність. Однак для тих, хто не вживає м’ясо, на азійському ринку ще не було справжньої цільної альтернативи рослинного походження.

  Хоча розробка та тестування таких продуктів триває. Приміром, компанія Meati торік тестувала стейк на основі міцелію в декількох ресторанах, але не дійшла до комерціалізації продукту. MeaTech 3D оголосив, що планує розробити цільний стейк на основі клітин, проте конкретні терміни досі невідомі.

  У лютому 2021 року компанія Aleph Farms повідомила, що створила культивований стейк рибай за допомогою технології 3D-друку. Однак компанія не інформує, чи планує виводити його на ринок.

  До слова, «яловичий» рослинний стейк Green Rebel уже зараз можна придбати на сайті компанії. Коштує він 75 000 рупій або приблизно $5,26. Курячу альтернативу почнуть продавати у липні.

  Джерела: Green Rebel, The Spoon

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Попит на рослинне м’ясо настільки виріс, що основний інгредієнт подорожчав у 2 рази

  Для порівняння, традиційне м’ясо свиней та ВРХ у США за рік додало в ціні 10%, курятина – 6%.Канада, найбільший...

  Вам може сподобатися: