Неділя, 17 Жовтня, 2021
інше

  Найбільша в Україні мережа віртуальних ресторанів готова вийти на закордонні ринки

  Сегмент dark kitchen на фоні останнього року коронавірусних обмежень переживає бум. Вже зараз у Києві налічують не менше 20 великих кухонь і десятки менших. Виживуть не всі, і вже восени тенденція може виявитися зворотною — ці бізнеси почнуть продавати або закривати.

  Вибір читачів

  За розрахунками Дениса Кривенка, власника Foodz Ukraine, відкриття однієї професійної кухні з урахуванням усіх стандартів харчової безпеки обходиться від $50 тис. до $100 тис. 

  Його Foodz Ukraine відкрила 12 кухонь у різних районах Києва. Вони мають площу від 100 кв. м до 150 кв. м, у кожній працює по 10 кухарів. 

  Зараз Foodz Ukraine — найбільша в Україні компанія, яка управляє мережею віртуальних ресторанів

  Foodz Ukraine готує 200 тис. страв на місяць. 

  Власник бізнесу зазначає, що злет доставки їжі прийшовся на березень минулого року, коли закрили ресторани, а багатьох співробітників відправили працювати вдома.

  Це було на руку dark kitchen, де не приймають гостей, а тільки готують їжу, і розробляють меню з урахуванням доставки.

  «Цьогоріч ми плануємо відкрити бізнес у двох великих українських містах, а наступного року — вийти на закордонні ринки», — говорить Кривенко.

  Конкурентами у обраному сегменті для Foodz Ukraine є сервіси доставки їжі. Приміром, Glovo не просто займається доставкою готової їжі, але й відкриває свої кухні.

  Дмитро Расновський, генеральний менеджер Glovo в Україні, розповідає, що в містах або окремих районах, де присутня Glovo, інфраструктура недостатньо розвинена, й у користувачів немає великого вибору в додатку. Вирішує проблему саме формат dark kitchen, який Glovo називає Cook Room. 

  Джерело

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Amazon створює розумний холодильник, який перевіряє придатність їжі і поповнює запаси

  Ініціативу під назвою Project Pulse очолює відділ фізичного магазину компанії – та сама група, яка розробила Amazon Go (міні-супермаркети,...

  Вам може сподобатися: