Неділя, 17 Жовтня, 2021
інше

  Інноваційний шоколад для веганів містить горіхи замість масла, цикорій та дуже багато фруктів

  Французький шоколадний бренд La Maison du Chocolat випустив нову подарункову коробку Naturellement Fruit, в яку увійшли веганські версії найбільш культових смаків фруктового ганашу.

  Вибір читачів

  Зі слів виробника, «все потрібно було переробити до дрібниць», щоб відтворити знакові фруктові ганаші — «Сальвадор», «Андалузія», «Маракуйя», «Кіберта» та «Нуар де Кассі» за 100% рослинним рецептом. 

  Новий асортимент цукерок не містить меду, отже повністю позбавлений усіх продуктів тваринного походження

  На заміну меду прийшли рослинні підсолоджувачі, такі як агава та кленовий сироп. Лісовий горіх та кокосове молоко замінили тваринне масло та молоко, щоб надати шоколаду бажаної «вершковості».

  Ніколас Клузо, шеф-кухар веганської лінійки преміального шоколаду, використав у рецептурі натуральне волокно цикорію. Це «додало текстурності» у нових ганашах, які представлені фруктовими смаками чорної смородини, апельсина, лимона, маракуйї та малини.

  Веганські цукерки створили на виробничій лінії, що базується в Нантері, окремо від невеганських партій.

  Вперше колекція Naturellement Fruit була випущена на внутрішньому ринку Франції у травні цього року. Зараз вона уже доступна в США та Гонконзі.

  До серпня 2021 року культові веганські цукерки La Maison du Chocolat можна буде купити у Японії, повідомив прес-секретар компанії.

  Рослинні версії шоколаду для мас-маркету набирають обертів, стрімко розширюючи своє виробництво, втім ринок шоколаду преміум-класу вартістю $29 млрд залишається відносно повільним для змін.

  Нагадаємо, що Nestlé вивела на полиці веганський KitKat, який розробляла два роки.

  Джерело: Green Queen

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Французи виготовили харчову добавку для оздоровлення шкіри з дикої чорниці

  Сепітон — це природний інгредієнт, отриманий з ферментованого екстракту дикої чорниці і являє собою суміш проантоціанідинів, які мають в...

  Вам може сподобатися: