Вівторок, 3 Серпня, 2021
інше

  Стартап створює кальмари із ферментованих білків

  Aqua Cultured Foods, що базується в Чикаго, створила цілі м’язові розрізи альтернативних морепродуктів з використанням грибів та процесу ферментації.

  Вибір читачів

  «Чим більше я вивчала ферментацію, тим більше розуміла її можливості. Ви можете створити цілі, доступні білкові продукти, які можна ефективно виробляти в будь-якій точці світу», – каже Енн Палермо, генеральний директор та засновник Aqua Cultured Foods.

  Використовуючи процес бродіння, можна створювати широкий перелік аналогів морепродуктів – креветок, білої риби, тунця, морських гребінців та кальмарів.

  За словами Палермо, шматочки мають слизьку і ніжну консистенцію, яка притаманна багатьом видам морепродуктів, а також містять вітамін В12, який іноді складно отримати природним шляхом у рослинному раціоні.

  Технологічними деталями Палермо ділитися відмовилася. Однак зазначила, що в даний час стартап має три патенти на альтернативні морепродукти та процес їх створення.

  Першим продуктом Aqua Cultured Foods стануть креветки, хоча дата випуску ще не оголошена. Згодом на прилавках з’являться і цільном’язові морепродукти.

  За даними Інституту доброї їжі, на сьогодні лише 1% альтернатив на рослинній основі доводиться на замінники морепродуктів. На думку вчених, можливості для інновацій у цьому просторі безмежні.

  Джерело

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Рослинне морозиво б’є рекорди — пандемія та параноя підштовхують попит

  Категорія морозива традиційно характеризується ​​поблажливістю з боку споживачів. Тим не менш, наразі вона є осередком сплеску досі небачених пропозицій,...

  Вам може сподобатися: