Неділя, 17 Жовтня, 2021
інше

  Суші з риби трирічної витримки: в Японії відродили 400-річний рецепт

  Японський магазин автентичних «справжніх» суші, пропонує скуштувати фуназуши за 400-річним рецептом.

  Вибір читачів

  У невеликому автентичному магазинчику з власним виробництвом протягом 18 поколінь виготовляють унікальну рибну закуску нарезуші — ферментовані суші.

  Загальновживані нарезуші робили з прісноводної риби. Це було поживне та смачне джерело білка. Подавалось із ферментованим рисом або як самостійна закуска до саке.

  З риби знімали луску, видаляли зябра та нутрощі, не пошкоджуючи цілісності тушки. Очищені заготовки засипали сіллю у дерев’яній діжці та поміщали під прес вагою близько 30 кілограм на два роки. Потім рибу ретельно промивали, сушили на сонці протягом доби і ще близько року ферментували у вареному рисі. Після чого нарезуші були готові до споживання.

  Фуназуши — різновид нарезуші, виготовлений з фуни (коропа). Вважається справжнім прототипом суші. Саме його виготовляють і продають у магазинчику Кіташина за традиційним 400-річним рецептом, який використовують вже 18 поколінь поспіль.

  На смак автентичні фуназуши нагадують витриманий вершковий сир

  Власниця виробництва Кітамура досі використовує рибу, виловлену з березня по травень, оскільки в цей період нереститься короп і риба використовується разом з ікрою.

  У Кіташині фуназуши подають на «подушці» з осаду саке — солодкої, насиченої пасти, що залишилася після віджиму саке з ферментованого рисового пюре, роблячи страву ще більш розкішною.

  Інші магазинчики пропонують туристам скуштувати закуску з риби, витриманої в солі протягом літа та заквашеної в рисі за кілька місяців.

  Сучасні суші є адаптованим варіантом для зайнятих людей і створені як варіація фаст-фуду.

  Джерело: BBC

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  TikTok стає драйвером продажів ресторанів: 36% замовляє їжу, побачивши її в додатку

  Близько 55% користувачів TikTok відповіли, що хотіли б відвідувати ресторани, тому що відео з їжею виглядали привабливо.51% користувачів говорить,...

  Вам може сподобатися: