Неділя, 17 Жовтня, 2021
інше

  Uber купує чилійську службу доставки продуктів. Угоду закриють наступного місяця

  Uber докупить 47% долі у чилійській службі доставки продуктів Cornershop. Компанія очікує закрити угоду вже наступного місяця.

  Вибір читачів

  Uber придбав мажоритарний пакет акцій Cornershop ще у 2019 році. Уже тоді генеральний директор компанії Дара Хосровшахі говорила, що доставка бакалії це сфера, в яку Uber хотів би заглибитися.

  Однак плани підкоригувала пандемія, і ось майже два роки потому компанія заявила про те, що докупить решту бізнесу Cornershop. 

  Uber почав розширювати свою службу доставки продуктів на міжнародному ринку ще з весни минулого року у квітні компанія оголосила про партнерство з Carrefour у Франції. У липні 2020 року Uber розпочав доставку продуктів через Cornershop у Канаді та Латинській Америці, а також США. Окремо від Cornershop Uber розширив свою продуктову доставку на Манхеттен.

  Все це відбувається на тлі рекордних рівнів онлайн-покупок внаслідок пандемії. За даними Brick Meets Click, інтернет-продажі продуктів для доставки склали $6,6 млрд у квітні цього року. Це менше порівняно з $7,1 млрд у березні 2021-го, але значно перевищує $5,3 млрд у квітні 2020 р.

  Нагадаємо, раніше Uber доповнив свій додаток новою функцією Pickup and Go, яка дозволяє пасажирам замовляти та забирати готові страви і продукти, перебуваючи у дорозі до місця призначення.

  Це стало логічною відповіддю на тенденцію 2020 р., за результатами якого дохід Uber Еats зріс порівняно з попереднім роком на 152%.

  Джерело

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Стартап зібрав десятки мільйонів на «супермікробів», які покращать пиво для веганів

  Компанія забрала $25 млн у раунді серії А, які використає на розширення свого портфеля інгредієнтів, що допоможуть покращити смак...

  Вам може сподобатися: