Середа, 22 Вересня, 2021
інше

  Японці розробили стандарти для вирощування лабораторного м’яса на заводах та вдома

  Група японських компаній оголосила про офіційний запуск консорціуму CulNet — відкритої інноваційної платформи для розвитку клітинного м'яса в Японії та за її межами.

  Вибір читачів

  Компанії-члени консорціуму планують співпрацювати у п’яти різних сферах, щоб допомогти прискорити загальний розвиток сектору: джерело клітин, культуральне середовище, обладнання CulNet, біореактор продукту та обробка продуктів.

  Платформа матиме стандартизовані живильні середовища: рецепти, які принципово відрізняються від існуючих середовищ (базальні середовища). Вони є сировиною для всіх культивуючих клітковинних продуктів, і для кожного виду необхідний інший тип (харчовий, матеріальний, медичний тощо).

  Апаратне забезпечення CulNet SystemTM включає обладнання, яке дозволяє людям використовувати систему CulNet SystemTM у широкому спектрі, незалежно від того чи це масове виробництво або виготовлення в домашніх умовах.

  Біореактори використовуватимуть для виготовлення їстівних частин продуктів. Джерелом клітин будуть різноманітні тварини.

  Консорціум CulNet — не єдина галузева організація, яка набирає обертів у сфері культивування м’яса. Але що цікаво, платформу розробив IntegriCulture, один з найпомітніших стартапів Японії в області клітинного сільського господарства.

  Засновник стартапу Юкі Ханю прагне стандартизувати інновації у цій сфері. Саме він в останні кілька років був найактивнішим проповідником клітинного м’яса в Японії.

  Джерело

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Країна, що п’є найбільше кави на душу населення, виростила її в біореакторі

  Процес полягає у виробництві недиференційованих кавових клітин (біомаси) у біореакторах. Далі клітини збирають і сушать.Після аналізу біомаси був розроблений...

  Вам може сподобатися: