Субота, 16 Жовтня, 2021
інше

  Nestle будує центр за $52 млн для доставки готових страв

  Freshly, служба доставки їжі, що належить швейцарському харчовому гігантові Nestle, відкриє другий розподільчий центр у передмісті Атланти (штат Джорджія) для задоволення зростаючого споживчого попиту в США.

  Вибір читачів

  Новий розподільчий центр працевлаштує 665 робітників.

  Будівнитцво обійдеться компанії в $52 млн

  Компанія оголосила про проект в Атланті через чотири місяці після того, як вирішила інвестувати $3,2 в об’єкт в Остелі, де планує найняти 250 людей.

  Служба Freshly пропонує готові страви, які можна швидко розігріти та з’їсти

  Freshly швидко розширюється з моменту придбання компанією Nestlé минулого року, і в даний час постачає понад мільйон страв на тиждень клієнтам у 48 штатах.

  Нещодавно компанія представила Proteins&Sides, своє перше розширення формату їжі за межі швидких закусок.

  Proteins&Sides це багатопорційні страви, які можна змішувати, поєднувати та персоналізувати під смаки споживачів, пояснюють у Nestle. Переважно це білкові страви, приправлені травами та спеціями. 

  “Поява на ринку Proteins&Sides не лише ознаменує наступну фазу зростання Freshly, але також підкреслює постійну відданість впровадженню інноваційних рішень, які дозволять нашим клієнтам бути здоровими та щасливими в їхні найзайнятіші дні у світі, що постійно змінюється”, сказав Майк Вістрах, засновник та головний виконавчий директор Freshly.

  Джерело

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Австралійці створять 3D-фабрику, щоб друкувати там рослинний лосось

  Revo виготовляє структурно складні продукти: пласти копченого лосося, філе лосося та реалістичну нарізку для суші.«3D-друк — наша основна технологія...

  Вам може сподобатися: