Неділя, 17 Жовтня, 2021
інше

  Виробник веганських цукерок планує IPO з оцінкою компанії в $50 млн

  Компанія Yumy Bear, що створила лінійку веганських жувальних цукерок з низьким вмістом цукру, у липні почне торгуватися на Канадській фондовій біржі CSE.

  Вибір читачів

  Очікувана капіталізація Yumy Bear після IPO складе $50 млн

  Компанія представляє індустрію, яка за оцінками аналітиків Grand View, зростатиме протягом 2019-2025 рр. на 3,5% щороку.

  Еріка Вільямс, тренер з фітнесу, запустила Yumy Bear після виявлення ринкового розриву здорових альтернатив преміум класу існуючим цукеркам по доступній ціні.

  Жувальні «ведмедики» містять 3 гр цукру, 21 гр клітковини, 115 калорій. Вони без ГМО та штучних підсолоджувачів.

  Замість желатину, компонента тваринного походження, Yumy Bear застосовує рослинні інгредієнти, що дає більш м’яку текстуру.

  Продукція представлена трьома смаками — персик, полуниця та ківі, а вартість пакетика жувальних цукерок приблизно на $1-1,5 менша у порівнянні з існуючими на ринку аналогами.

  Вільямс вважає, що інвестори зацікавлені у веганській їжі вцілому, оскільки компанія раніше залучила $2,5 млн фінансування. На той час її капіталізація складала $30 млн.

  «Зважаючи на ажіотаж щодо рослинної їжі, ймовірно, на ринку з’являть  нові веганські кондитерські компанії», — додала вона.

  Yumy Bear очікує, що її продажі до кінця року становитимуть $1 млн, а після виходу на додаткові ринки до кінця 2022 року зростуть до $5 млн.

  Джерело: Forbes

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Інноваційний стартап задля екології хоче замінити молоко від мільйонів корів на лабораторне

  Молоко та його переробка — великий бізнес у Новій Зеландії. Країна є найбільшим у світі експортером молочної продукції та...

  Вам може сподобатися: