Вівторок, 3 Серпня, 2021
інше

  Українці почали пити в 14 разів більше рослинного молока: домінує вівсяне й соєве

  Споживання рослинного молока в Україні всього за рік збільшилося майже в 14 разів: з 1,32 тис. т у 2019 році до 17,9 тис. т за результатами 2020 р.

  Вибір читачів

  Ринок рослинного молока в Україні сформувався відповідно до світових тенденцій, які прийшли зі США та Великобританії, вважають в аналітичній компанії ProConsulting. 

  Зростання попиту на рослинне молоко в Україні більш-менш чітко почало вимальовуватися в 2017 році, а в 2018-му стартував зі своєю рослинною лінійкою перший вітчизняний виробник.

  Розвиток ринку рослинного молока в Україні стримує вища ціна в порівнянні з коров’ячим 

  Водночас, згідно з дослідженням Київського міжнародного інституту соціології та UA Plant-Based, понад 65% українців готові перейти на продукти рослинного походження.

  Рослинне молоко, що пропонується українським споживачам, являє собою водну емульсію витяжки з горіхів, злаків, насіння і проростків деяких культур. Воно позиціонується як замінник натуральному молоку тваринного походження для веганів, людей з непереносимістю лактози і послідовників окремих ідей здорового харчування.

  Проте воно містить глютен та не підходить для людей, що мають алергію на горіхи.

  Найбільший попит українці демонструють на соєве та вівсяне молоко – воно містить найменше алергенів.

  Ключовими каналами збуту рослинного молока в Україні є супермаркети і інтернет-магазини. Динамічно розвивається реалізація через ресторани й кафе. 

  Експорт рослинного молока з України поки що відсутній.

  Нагадаємо, недавно стартап розробив замінник тваринного молока з вишневих та персикових кісточок

  Джерело

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Пончики з лікером Baileys та пивом Guinness — не шаурма з одеколоном

  Пончики мають термін зберігання 1 рік у замороженому стані та 14 днів за звичайних умов навколишнього середовища.З додаванням алкоголю...

  Вам може сподобатися: