Неділя, 17 Жовтня, 2021
інше

  Веганський стартап зібрав $9 млн на виробництво фрикадельок з відходів

  Стартап Mycorena зібрав 77 мільйонів шведських крон (приблизно $9 млн) на масштабування виробництва свого мікопротеїну. Це одна з найбільших інвестицій, вкладена в скандинавський веганський стартап.

  Вибір читачів

  Раунд очолив бельгійський VEOS Group, світовий постачальник білків та функціональних інгредієнтів. Серед інших інвесторів — FBG Invest та Bånt AB, два найбільші акціонери Mycorena.

  Таким чином, загальний обсяг зовнішнього фінансування склав понад 100 мільйонів шведських крон (приблизно $11 млн).

  Флагманський мікопротеїн Promyc вирощують зі штамів сімейства ниткоподібних грибів шляхом ферментації. Невикористані ресурси інших виробничих потужностей-партнерів застосовуються як вихідна сировина для процесу бродіння.

  Наразі потужності розміщені на пілотному ферментаційному заводі компанії в Гетеборзі.

  Promyc містить 60% білка та 12% клітковини. Придатний для використання в якості інгредієнту для цільних шматків м’яса, котлет, фрикадельок, нагетсів, фаршу, тощо.

  За даними компанії, на створення Promyc витрачається у 8 разів менше води, ніж для виробництва курятини.

  До того ж, у порівнянні з одним яловичим бургером, який спричиняє викид СО2, еквівалентний їзді автомобіля на 50 км, споживачі можуть з’їсти 23 бургери Promyc.

  Mycorena оголосив про плани будівництва нових виробничих потужностей у місті Фалькенберг, Швеція, які мають бути завершені до середини 2022 року.

  Джерело: Green Queen, Mycorena

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Стартап зібрав десятки мільйонів на «супермікробів», які покращать пиво для веганів

  Компанія забрала $25 млн у раунді серії А, які використає на розширення свого портфеля інгредієнтів, що допоможуть покращити смак...

  Вам може сподобатися: