Неділя, 17 Жовтня, 2021
інше

  Lay’s побудує футбольні поля з перероблених пачок з чіпсів

  Lay’s запускає міжнародну програму RePlay та у партнерстві з Дитячим фондом УЄФА й Streetfootballworld створить перші у світі футбольні поля з перероблених пачок з чіпсів.

  Вибір читачів

  Завдяки технології, розробленій спільно з Greenfields, пусті пачки з чіпсів відбирають на сортувальних станціях, миють та подрібнюють. Далі додають каучук, а отриманий субстрат перетворюють у гранули.

  З них виготовляють спеціальний шар під назвою Ecocept, на який встановлюють штучне покриття

  Передбачається, що термін експлуатації такого поля буде складати близько 10 років, після чого газонне покриття та шар Ecocept підлягатимуть вторинній переробці.

  Будівництво одного футбольного поля Lay’s RePlay обійдеться приблизно у $200-250 тис.

  Lay’s бере на себе зобов’язання щодо технічного обслуговування та ремонтних робіт власних майданчиків, а також обіцяє звести до нульового показника вуглецевий слід кожного поля протягом його експлуатаційного терміну.

  Згідно оцінки незалежної консалтингової компанії Good Business, матеріали для поля Lay’s RePlay мають значно менший вплив на навколишнє середовище, аніж існуючі аналоги.

  Перше футбольне поле Lay’s відкрилось у Тембісі, Південна Африка. Далі на меті майданчики в населених пунктах Бразилії, Туреччини, Росії та Великобританії.

  Джерело: Rusbase, PR Newswire

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Французький стартап створив надпоживне веганське молоко з водоростей

  Очолюваний жінками стартап мав на меті запропонувати споживачам альтернативний молочний продукт, відійшовши від традиційних рослинних інгредієнтів, який би спростив...

  Вам може сподобатися: