Неділя, 17 Жовтня, 2021
інше

  Сінгапур навчатиме студентів технологіям виготовлення альтернативного м’яса

  Сінгапур, який першим у світі почав продавати культивоване м'ясо, запропонує у новому навчальному році (2021-2022) курс для студентів по м'ясним альтернативам.

  Вибір читачів

  Пройти перший в історії Азії курс вивчення альтернативного білку зможуть студенти Технологічного університету Наньян (NTU). Він стартує у серпні, разом з новим семестром.

  Курс називається «Майбутня їжа — вступ до передових альтернатив м’ясного виробництва» та відкритий для студентів третього й четвертого років навчання природничого та технічного напрямку.  

  Координатором курсу призначений професор Вільям Чен, керівник університетської Програми харчової науки та технологій.

  Навчальний курс розроблений у партнерстві з Інститутом доброї їжі (GFI) і включатиме всі базові технології: виготовлення рослинного м’яса, культивованого та ферментування білку.

  У рамках курсу студенти проводитимуть дослідницький проект, що стосується реальних проблем, з якими сьогодні стикається індустрія альтернативних білків.

  Навчальна програма додатково донесе до майбутніх фахівців питання стійкості альтернативних білків та те, як галузь сприятиме вирішенню глобальної продовольчої безпеки, безпеки і зміни клімату.

  Коментуючи введення курсу NTU, Чен сказав, що університет раніше розробив низку інновацій для альтернативного виробництва білків і, отже, має гарні можливості поділитися досвідом.

  Раніше NEWFOOD.MEDIA повідомляв, що Сінгапур запускає перший у світі промисловий центр з виробництва рослинного м’яса.

  Джерела: NTU Singapore, Green Queen

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Антилопи з біореакторів врятують від голоду населення Африки

  «Південна Африка страждає від недоїдання. Діти відстають у рості та голодують. Багато людей страждає від виснаження, недобору ваги та...

  Вам може сподобатися: