Неділя, 17 Жовтня, 2021
інше

  Розробник веганського меду з квітковим пилком отримав $1 млн на просування

  Food Origin Food Co (Sofco) зібрала $1,1 млн фінансування на подальшу розробку та просування веганського замінника меду під назвою Vegan Un-Honey.

  Вибір читачів

  Vegan Un-Honey виготовлений з натуральних рослинних інгредієнтів та збагачений органічним квітковим пилком. Розробники називають його справжнім суперпродуктом.

  «Наша модель повністю виключає тварин із харчового ланцюга», — говорить Белал Ельбана, генеральний директор Sofco.

  Vegan Un-Honey від Sofco зараз продається у магазинах Whole Foods, Natural Grocers та Safeway Albertsons.

  До слова, раунд по залученю фінансування веганською компанією очолив венчурний інвестор з Кремнієвої долини A’Z Angels, який інвестує у досвідчених засновників та інновації, що перевертають традиційний ринок.

  «Наше портфоліо — це насамперед технологічні компанії. Однак Sofco з її Vegan Un-Honey готові зробити революцію у харчовій промисловості», — говорить Амр Абделазіз, керуючий партнер A’Z Angels.

  Конкурентом Sofco на ринку альтернативного меду може стати каліфорнійський стартап MeliBio, який виробляє справжній мед без бджіл і нещодавно закрив раунд по залученню $850 тис. інвестицій.

  Випуск першого продукту MeliBio запланований на кінець 2021 року.

  Джерело

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Антилопи з біореакторів врятують від голоду населення Африки

  «Південна Африка страждає від недоїдання. Діти відстають у рості та голодують. Багато людей страждає від виснаження, недобору ваги та...

  Вам може сподобатися: