Неділя, 17 Жовтня, 2021
інше

  Виробник лабораторного лосося відкриє завод потужністю 90 тонн на рік

  Wildtype, котрий спеціалізується на виготовленні культивованого лосося для суші, в найближчі 2-3 місяці введе в експлуатацію «перше у своєму роді» експериментальне виробництво.

  Вибір читачів

  Новітні потужності, розміщені в Сан-Франциско будуть включати в себе не лише виробничий цех, а й приміщення для дегустацій та освітніх цілей.

  Очікується, що після відкриття потужність заводу буде становити 50 тис. фунтів (приблизно 23 тони) морепродуктів на клітинній основі, втім максимальний показник може досягати 90 тонн на рік.

  Концепція, розроблена архітектором Шуо Чжай, передбачає демонстрацію майбутнього виробництва морепродуктів на основі клітин. Скляні двері відокремлюють суші-бар та навчальний центр, обладнаний трибунами для відвідувачів, від виробничого приміщення.

  «Наш пілотний завод продемонструє процес створення філе риби за допомогою вирощування клітин», — сказав Ар’є Ельфенбайн, співзасновник Wildtype.

  Передбачається, що відвідувачі матимуть можливість не лише поласувати культивованими морепродуктами, а й переглянути документальні фільми про клітинні технології.

  Окрім поліпшення продовольчої безпеки, завод демонструє більш стійкий та етичний спосіб виробництва «морепродуктів найвищої якості».

  Найближчим часом Wildtype розглядає можливість розширення та планує вивести культивований лосось в торгові мережі. 

  Джерело: Green Queen

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  На створення окремого інституту по вивченню кліткового м’яса виділили 10 мільйонів доларів

  Ця фінансування є частиною інвестиції у $146 млн, які Міністерство сільського господарства США (USDA) роздає за програмою створення стійких...

  Вам може сподобатися: