Вівторок, 3 Серпня, 2021
інше

  Heineken створив робота зі штучним інтелектом, що приносить пиво. Холодне

  Heineken створив мобільний розумний охолоджувач, керований «штучним інтелектом», котрий доставляє напої, «де б ти не був».

  Вибір читачів

  Останнім часом все більша кількість пивних компаній випробовує унікальні та нові засоби маркетингу шляхом випуску неортодоксальних пропозицій, починаючи від одягу і закінчуючи ігровими приставками.

  Втім, Heineken пішли на випередження і створили автономного маленького робота під назвою «Beer Outdoor Transporter» або коротше — «ВОТ» та розробили мобільний додаток до нього.

  Цей робот містить датчики LiDAR та систему штучного інтелекту, яка дозволяє йому орієнтуватися у будівлях або на відкритих майданчиках.

  Шестиколісна платформа забезпечує можливість легкого пересування по траві, гравію та інших нескладних позашляхових місцевостях.

  ВОТ містить інтегрований жорсткий кулер, який вміщує 12 банок пива з льодом та має, як кажуть виробники, «чарівну особистість штучного інтелекту».

  «Куди б ви не пішли, ваш Heineken слідуватиме за вами», — пишуть на сайті компанії

  Робот не продається через традиційні роздрібні канали, втім пивна компанія пропонує взяти участь у розіграші ВОТ-а, який стартує 1-го липня на своєму веб-сайті.

  Прийняти участь у розіграші можуть особи, які досягли 21-річного віку.

  Джерело: Hiconsumption, Heineken

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  «Капучино» з грибів та смажені крумплі — оригінальні розробки закарпатських рестораторів

  Ресторан, як і решта виробництва, розташована у селі Нижнє Селище, та наслідує аналогічні принципи – робота з місцевими постачальниками,...

  Вам може сподобатися: