Вівторок, 3 Серпня, 2021
інше

  Одна з найбільших молочних компаній створила йогурти з «карпатською фішкою»

  Молочна компанія «Галичина» випустила «Карпатську фішку» - оновлену лінійку йогуртів з інгредієнтами, що притаманні для Карпатського регіону.

  Вибір читачів

  Лінійка включає йогурти зі смаками: «малиннич (малина)-гранат», «афини (чорниця)-чорна смородина», «вишня-ґоґодзи (брусниця)».

  «Цього разу ми хотіли додати до карпатського йогурту справжню «Карпатську фішку» – інгредієнти, які відомі лише у цьому регіоні», – розповідає Оксана Андрушків, директорка з маркетингу компанії «Галичина».

  Так з’явилися атмосферні назви «малиннич», «афини», «ґоґодзи».

  Ідея лінійки полягає у тому, щоб створити неповторні смаки для споживачів та дати змогу посмакувати улюбленим йогуртом так, як це звикли робити в Карпатах. Це особливий регіон, де навіть звичні ягоди називають по-особливому, додає Андрушків.

  «Карпатська фішка» наповнена силою та енергетикою гір

  Дизайн паковань оновленої лінійки розробила українська брендингова агенція Dozen.

  «Ми хотіли одночасно зберегти візуальну айдентику бренду «Галичина» та створити унікальну візуальну мову, щоб виділити лінійку. Ми звернулися до стилю ботанічної ілюстрації – така гіперреалістичність карпатських ягід якнайкраще підкреслює особливі смаки», – зазначила артдиректорка Dozen Олена Гаврилюк.

  Окрім питних, компанія планує розробити лінійку густих йогуртів «Карпатська фішка».

  Зараз «Галичина» — одне з найбільших молочних підприємств в Україні, розташоване на Львівщині.

  87% сировини підприємство отримує з фермерських господарств, що забезпечує високий вміст білка, якісні показники молока та виготовленої продукції. 40% молока походить із Карпатського краю.

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Батлхантер для PepsiCo: автомат навчили сортувати пляшки

  Автомат вміщує 1000 пластикових пляшок, 850 алюмінієвих банок та 50 скляних пляшок.Використовуючи технологію штучного інтелекту, установка самостійно може сортувати...

  Вам може сподобатися: