Неділя, 17 Жовтня, 2021
інше

  Безос і Гейтс інвестували мільйони в стартап, який за допомогою вулканічного мікроба виробляє м`ясо

  Чиказький стартап Nature’s Fynd, що пропонує безм’ясні гамбургери, безмолочний вершковий сир та йогурт, а також нагетси без курки, залучив $158 млн від пулу інвесторів, включаючи Джеффа Безоса, Білла Гейтса та Альберта Гора.

  Вибір читачів

  Альтернативні молочні та м’ясні продукти з’являться на полицях уже в цьому році.

  Поки що Nature’s Fynd будує фабрику площею 35 тис. квадратних футів на місці колишнього складу Union Stockyards в Чикаго, епіцентрі м’ясопереробної промисловості 20-го століття.

  В основі технології Nature’s Fynd – мікроб Fusarium, який свого часу виявив співзасновник та виконавчий директор компанії Марк Козубал.

  Науковець знайшов гриб у вулканічних гарячих джерелах в Єллоустонському національному парку, а потім ще кілька років вивчав його можливості.

  Марк Козубал, співзасновник та виконавчий директор Nature’s Fynd

  Nature’s Fynd разом зі своїм науковим колегою Томасом Йонасом вони створили у 2012 році.

  На той час за допомогою гриба вони отримали продукт під назвою Fy – ферментовану універсальну, багату білком сировину для «молочних» та «м’ясних» продуктів.

  Веганський білок включає всі 20 амінокислот, в тому числі 9 незамінних, має хороший рівень клітковини, вітамінів і мінералів, не містить холестерину і трансжирів.

  Fy містить одну десяту жиру яловичого фаршу і на 50% більше білка, ніж тофу; а також в два рази більше білка, ніж сирий горох.

  «Так само, як корови, кури і свині були одомашнені багато років тому для отримання білкової їжі, зараз настав час приручити мікроб», – сказав Йонас в недавньому інтерв’ю.

  Джерело

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Стартап зібрав десятки мільйонів на «супермікробів», які покращать пиво для веганів

  Компанія забрала $25 млн у раунді серії А, які використає на розширення свого портфеля інгредієнтів, що допоможуть покращити смак...

  Вам може сподобатися: