КомпаніїПерший в Україні онлайн-супермаркет збільшив оборот в 15 разів...

Перший в Україні онлайн-супермаркет збільшив оборот в 15 разів і планує вихід за кордон

Перший в Україні онлайн-супермаркет Foodex24 за рік сягнув обороту в 15 млн грн на місяць, а маржа склала 26%. Плани до кінця року — 32-35%.

Foodex24 створив IT-бізнесмен із Запоріжжя Владислав Савченко — засновник компанії Powercode та президент Європейської асоціації програмної інженерії.

Онлайн-супермаркет з’явився на ринку в самий початок пандемії 2020-го, коли ні Zakaz.ua, ні Glovo, ні Raketa, ні навіть добровольці з Kabanchik не могли справитися з кількістю замовлень на доставку.

Супермаркет онлайн-формату за рік наростив оборот в 15 разів

Зараз кількість доставок Foodex24 зросла з 20 до 300 на день, а собівартість логістики знизилася з 200 грн за замовлення до 80 грн.

До нетипового ритейлера шикуються черги з постачальників, а сам засновник Foodex24 будує плани щодо розширення на інші міста України та навіть за кордон.

Савченко ділиться, що починав бізнес без співзасновників, але наймав консультантів – категорійного менеджера, двох менеджерів по процесах, консультантів з логістики та з маркетингу. Частина з них перейшла у штат новоствореної компанії.

Щоб підкріпити власну упевненість у новій справі, він запустив челендж в YouTube — створити супермаркет за 14 днів, де розповідав про всі етапи. Так до проєкту підключилися волонтери, ним зацікавилися перші інвестори.

За кілька тижнів бізнесмен отримав 57 пропозицій щодо інвестицій з чеком від $ 100 тис. до $ 1 млн. На жодну з них Савченко не погодився.

Його власні інвестицій на старті бізнесу склали $1,6 млн. З них $200 тис. пішло на консалтинг, $600-700 тис. — на програмний продукт, і ще стільки ж вкладено в обладнання, логістику, оренду й закупівлю товарів.

Джерело

Написати відповідь

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Схожі теми

Погнали на понгамію. Danone взявся за розробку продуктів з бобів дерева понгамії

Terviva займається комерціалізацією понгамії. Понгамія є квітучим деревом, що походить з Австралії та Індії, а також часто вирощується у...

Інноваційний стартап створив аналог м’ясного соку з червоних мікроводоростей

Стартап Yemoja, що займається розробкою морських інгредієнтів, розробив продукт, що імітує червоний сік м’яса, надаючи соковитості рослинним стейкам.Yemoja встановив,...

Uber купує чилійську службу доставки продуктів. Угоду закриють наступного місяця

Uber придбав мажоритарний пакет акцій Cornershop ще у 2019 році. Уже тоді генеральний директор компанії Дара Хосровшахі говорила, що...

Нетрадиційна орієнтація: 70% споживачів заплатили б за клітинну курятину на четверть більше

Після того, як їм показали фотографії культивованого курячого продукту та прочитали опис того, як він був підготований, 72% сказали,...

Вівсяне молоко відвойовує ринок у мигдального, а соєве втратило продажів майже на $1 млрд

Як свідчать результати аналізу за останні 52 тижні, що закінчилися 12 червня 2022 року, на мигдальне молоко доводиться більш...

Олія з лабораторії містить вдесятеро менше «поганих жирів», ніж авокадо

Засновник Zero Acre Farms — підприємець Джефф Ноббс, який з дитинства звик споживати здорову їжу. «У середній школі я був...

Може вас зацікавити

Coca-cola створила швидкорозчинні кубики кави та чаю

Нова лінійка представлена у трьох варіантах: ячмінний та зелений...

Французький аграрний гігант розробив інноваційне борошно з підвищеним вмістом клітковини

Згідно даних компанії, їхнє борошно містить резистентний крохмаль та ...

Вибір редактора
В продовження теми