КомпаніїПерший в Україні онлайн-супермаркет збільшив оборот в 15 разів...

Перший в Україні онлайн-супермаркет збільшив оборот в 15 разів і планує вихід за кордон

Перший в Україні онлайн-супермаркет Foodex24 за рік сягнув обороту в 15 млн грн на місяць, а маржа склала 26%. Плани до кінця року — 32-35%.

Foodex24 створив IT-бізнесмен із Запоріжжя Владислав Савченко — засновник компанії Powercode та президент Європейської асоціації програмної інженерії.

Онлайн-супермаркет з’явився на ринку в самий початок пандемії 2020-го, коли ні Zakaz.ua, ні Glovo, ні Raketa, ні навіть добровольці з Kabanchik не могли справитися з кількістю замовлень на доставку.

Супермаркет онлайн-формату за рік наростив оборот в 15 разів

Зараз кількість доставок Foodex24 зросла з 20 до 300 на день, а собівартість логістики знизилася з 200 грн за замовлення до 80 грн.

До нетипового ритейлера шикуються черги з постачальників, а сам засновник Foodex24 будує плани щодо розширення на інші міста України та навіть за кордон.

Савченко ділиться, що починав бізнес без співзасновників, але наймав консультантів – категорійного менеджера, двох менеджерів по процесах, консультантів з логістики та з маркетингу. Частина з них перейшла у штат новоствореної компанії.

Щоб підкріпити власну упевненість у новій справі, він запустив челендж в YouTube — створити супермаркет за 14 днів, де розповідав про всі етапи. Так до проєкту підключилися волонтери, ним зацікавилися перші інвестори.

За кілька тижнів бізнесмен отримав 57 пропозицій щодо інвестицій з чеком від $ 100 тис. до $ 1 млн. На жодну з них Савченко не погодився.

Його власні інвестицій на старті бізнесу склали $1,6 млн. З них $200 тис. пішло на консалтинг, $600-700 тис. — на програмний продукт, і ще стільки ж вкладено в обладнання, логістику, оренду й закупівлю товарів.

Джерело

Написати відповідь

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини

Виробник пребіотиків із цикорію інвестує 30 млн євро в розширення, щоб наздогнати попит

BENEO оголосив про багатомільйонну інвестиційну програму для розширення заводів з виробництва пребіотичних волокон кореня цикорію в Премуко (Чилі) та...

Бельгійський стартап зібрав мільйони на дослідження білків, що роблять несправжню рибу рибою

Стартап з харчових технологій Paleo закрив початковий раунд фінансування у розмірі 2 млн євро ($2,26 млн), зібраний приватними інвесторами.Paleo...

Французи створили порошковий йогурт та кефір. З них можна робити солодощі і пекти піцу

Компанія Epi Ingredients презентувала нову концепцію добавок для кондитерських виробів — So Candy.Виробник йогуртових порошків пропонує їх використовувати у...

Діабетик винайшов із плодів монаха замінник цукру без неприємного післясмаку

Американський стартап B.T. Sweets, заснований у 2019 році, представив свій перший продукт — альтернативу цукру Cambya, виготовлену з рослинних...

Американці створили перше в світі справжнє молоко без цукру та вуглеводів

Компанія запустила перше у своєму роді органічне ультрафільтроване молоко Maple Hill’s Zero Sugar, яке пропонує такий же безкомпромісний смак...

Мільярдер та автор книги про нову аграрну революцію збирає $33 млн на клітинне м’ясо

Кошти підуть на фінансування власного портфеля компаній, що займаються переважно вирощуванням клітинного м’яса. Загалом підприємств буде шість — з...

Може вас зацікавити

Виробник пребіотиків із цикорію інвестує 30 млн євро в розширення, щоб наздогнати попит

BENEO оголосив про багатомільйонну інвестиційну програму для розширення заводів...

Бельгійський стартап зібрав мільйони на дослідження білків, що роблять несправжню рибу рибою

Стартап з харчових технологій Paleo закрив початковий раунд фінансування...

Вибір редактора
В продовження теми