Неділя, 17 Жовтня, 2021
інше

  Іспанський стартап створив сирого тунця для суші з томатів та водоростей

  Мадридський стартап Mimic Seafood розробив веганський “сирий” тунець всього з чотирьох інгредієнтів з використанням помідорів.

  Вибір читачів

  Флагманський продукт Tunato виготовляється з томатів, оливкової олії, соєвого соусу та екстракту водоростей і призначений для відтворення сирих шматків тунця для суші.

  «Всі чотири інгредієнти поєднуються зі спеціями для забезпечення відмінного смаку», — сказала Іда Шпайєр, генеральний директор компанії.

  Далі з суміші «витягується» вода, створюючи структуру, подібну до тунця. Ця вода йде на подальше виробництво — ікри лосося на рослинній основі.

  Рослинний тунець Mimic Seafood вже вийшов на свій внутрішній ринок у Мадриді та Барселоні, де зі слів Шпайєр, полюбився споживачам.

  До кінця 2021 року стартап планує вийти на ринок у Данії, а після масштабування виробництва — «пропонувати свою продукцію в більшості країн».

  Mimic Seafood хоче розширити свій асортимент різними типами рибних аналогів, де всі вони будуть «натуральні, з чистими етикетками». До того ж не всі морепродукти на рослинній основі створюватимуться виключно для суші.

  Хоча альтернативні морепродукти значною мірою представлені в європейській кухні, «рослинні» все ще залишаються прогалиною в альт-білковій промисловості.

  Наразі стартап шукає фінансування для розширення виробництва.

  Джерело: Green Queen

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Стартап зібрав десятки мільйонів на «супермікробів», які покращать пиво для веганів

  Компанія забрала $25 млн у раунді серії А, які використає на розширення свого портфеля інгредієнтів, що допоможуть покращити смак...

  Вам може сподобатися: