Субота, 16 Жовтня, 2021
інше

  Nestlé об’єдналася з Future Meat Technologies для розробки продуктів з лабораторного м’яса

  Швейцарська Nestlé розпочала співпрацю з Future Meat Technologies задля вивчення потенціалу м'яса на основі клітин.

  Вибір читачів

  Компанія Future Meat Technologies базується в Ізраїлі, минулого місяця вона запустила свій перший завод з виробництва культивованого м’яса.

  У письмовій заяві Nestlé заявляє, що зараз оцінює потенціал технології виробництва культивованого м’яса для отримання більш екологічно чистої продукції.  

  Особи, знайомі з деталями, говорять, що Nestlé співпрацює з Future Meat над розробкою альтернативних м’ясних продуктів, що поєднують рослинні інгредієнти та м’ясо на клітинній основі.

  Хоча багато стартапів зосереджуються на розробці м’яса на основі клітин, це перше пряме партнерство між найбільшим виробником традиційних харчових продуктів та стартапом з культивування м’яса.

  Досі лише одна компанія отримала затвердження регуляторного органу на продаж споживачам продуктів з клітинного м’яса Eat Just у Сінгапурі.

  Очікується, що в найближчі пару років інші країни, включаючи США, також матимуть нормативно-правову базу у сегменті культивованого м’яса.

  Великим досягненням є вже те, що останній рік м’ясо на основі клітин перейшло від концепції до реальності. Після того, як ним зацікавилась найбільша у світі харчова компанія, воно могло б швидше потрапити на тарілки споживачів.

  Джерело

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Французи виготовили харчову добавку для оздоровлення шкіри з дикої чорниці

  Сепітон — це природний інгредієнт, отриманий з ферментованого екстракту дикої чорниці і являє собою суміш проантоціанідинів, які мають в...

  Вам може сподобатися: