Субота, 16 Жовтня, 2021
інше

  Ізраїльська компанія створила веганський майонез на основі нуту

  Ізраїльська компанія ChickP створила Mayo — рослинний майонез та кілька заправок до салатів, замінивши яєчний жовток на власний ізолят нуту.

  Вибір читачів

  Нейтральний смак нуту дозволяє широко застосовувати його ізолят у харчовій промисловості. Створений ChickP, він містить 90% білка та не є ГМО. 

  Компанія виготовляє 20 тонн ізоляту нуту щодня та 5 000 тонн на рік.

  Ізолят нуту, або як його ще називають аквафаба — це залишок рідини від вареного продукту. Він гарно піниться та проявляє емульгуючі властивості. Завдяки цьому у веганських продуктах ним часто замінюють яйця, крохмалі, стабілізатори та гідроколоїди.

  Наразі ChickP комерціалізував свої два продукти з ізоляту нуту: ChickP G910 та ChickP S930. Обидва створені з нейтральним смаком та мають здатність до емульгування. 

  ChickP G910 проявляє властивості до гелеутворення, а ChickP S930 чудово піниться.

  Ізоляти будуть функціонувати як пряма заміна яєчного жовтка у майонезі.

  Окрім майонезу від ChickP, кілька інших компаній працюють над розробкою продуктів, що не містять яєць, серед яких веганські соуси, заправки та кремі.

  Ізраїльтяни ж сподіваються, що їхній майонез стане комерційно доступним вже до кінця року, оскільки пілотне виробництво продукту мало успіх.

  Джерело: The Spoon

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Австралійці створять 3D-фабрику, щоб друкувати там рослинний лосось

  Revo виготовляє структурно складні продукти: пласти копченого лосося, філе лосося та реалістичну нарізку для суші.«3D-друк — наша основна технологія...

  Вам може сподобатися: