Неділя, 17 Жовтня, 2021
інше

  Impossible Foods восени виведе на ринок рослинну курятину. Почнуть — з ресторанів

  Impossible Foods цієї осені планує дебютувати з курячими нагетсами на рослинній основі.

  Вибір читачів

  Компанія не відмовляється від своїх планів, навіть попри те, що ринок уже і без того переповнений подібними пропозиціями.

  Свій продукт Impossible Foods представив клієнтам на виставці наступного тижня.

  В основі рослинних нагетсів — текстурований соєвий білок та соняшникова олія, які відтворюють зовнішній вигляд та смак курятини.

  Слід зазначити, що нагетси Impossible Foods не містять гему — інгредієнта, який додають у котлети для гамбургерів та ковбасні вироби для надання «м’ясності» рослинним замінникам. Це – генетично модифікований складник, від якого відмовилася компанія.

  Не відстає від Impossible Foods і головний її конкурент —  Beyond Meat, яка розпочала продажі рослинної курятини буквально минулого тижня.

  Нові пропозиції Impossible Foods та Beyond Meat зіткнуться з жорсткою конкуренцією з боку виробників справжньої курятини, вважають експерти. Проте в сегменті ще може бути багато місця, адже американці витрачають на курятину значно більше, ніж на будь-яке інше м’ясо. Минулого року ця сума склала $110 млрд.

  Impossible Foods почне просувати новий продукт на ринку за вже вивіреною стратегією. Як і рослинний бургер, курячі нагетси спочатку потраплять у меню ресторанів, і тільки потім з’являться на полицях роздрібних мереж.

  До слова, за результатами минулого року, ресторанна індустрія збільшила продажі рослинних замінників курятини на 15%.

  Джерело

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Каліфорнійці створили мультитекстурний чай, що смакує краще, якщо його жувати

  Joyba Bubble Tea — це інноваційний мульти-текстурний чай з фруктовим смаком, у якому бульбашки «проявляються» під час жування.«Ми створили...

  Вам може сподобатися: