Неділя, 17 Жовтня, 2021
інше

  Шведи створили перше у світі молоко з картоплі для ідеального латте

  Шведський стартап Veg of Lund створив, як стверджують його засновники, перше у світі рослинне молоко з картоплі.

  Вибір читачів

  Для розробки нової лінійки веганського молока Dug, стартап відмовився від традиційних рослинних “молочних” інгредієнтів та використав картоплю.

  Рецептура також включає в себе білок гороху, мальтодекстрин (полісахарид, за властивостями близький до глюкози і крохмалю), клітковину цикорію, ріпакову олію та натуральні ароматизатори.

  Картопляне молоко збагачене вітамінами, включаючи D, B12 та фолієву кислоту

  Лінійка Dug пропонує три смаки: оригінальний, бариста та несолодкий.

  Весь асортимент не містить лактози, сої, глютену та горіхів. Має такі ж властивості, як і традиційне молоко та може застосовуватись від випічки до створення ідеальної пінки латте.

  Завдяки своїм властивостям, картопляне молоко є конкурентоспроможним серед інших видів рослинного молока, існуючих на ринку.

  Виробництво Dug має низький вуглецевий слід. До того ж, використовує половину землі, необхідної для вирощування вівса, що йде на створення такої ж кількості вівсяного молока.

  Молоко з картоплі потребує у 56 разів менше води, ніж мигдальне

  «Процес вирощування картоплі не складний, що робить її надзвичайно стійкою культурою в порівнянні з іншими, такими як соя, мигдаль або овес. Не кажучи вже про молочні продукти», — пояснюють у компанії.

  Вперше продукція Dug з’явилась на шведському ринку у травні цього року  та наразі вийшла на ринок Великобританії через Amazon.

  Нагадаємо, споживання рослинного молока в Україні всього за рік збільшилося майже в 14 разів: з 1,32 тис. т у 2019 році до 17,9 тис. т за результатами 2020 р. Домінує — соєве й вівсяне.

  Джерело: Green Queen

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  У Сінгапурі будують перший автоматизований завод з виробництва рослинних морепродуктів

  Нова фабрика буде служити виробничим майданчиком компанії, де розміщуватиметься центр досліджень, розробок та інновацій альтернатив веганського мяса та морепродуктів.Наразі...

  Вам може сподобатися: