Субота, 16 Жовтня, 2021
інше

  Спортсмени підсіли на коров’яче молозиво: продажі зростатимуть на 6% щороку

  Світовий ринок коров’ячого молозива буде щорічно рости приблизно на 6,4%. До 2027 року дохід від його продажів становитиме 3,6 млрд евро (приблизно $4,3 млрд).

  Вибір читачів

  Такі припущення у ході свого дослідження висунула група аналітиків Transparency Market Research (TMR).

  Молозиво великої рогатої худоби набуває популярності у цілому ряді продуктів харчування та охорони здоров’я.

  У порівнянні зі зрілим коров’ячим молоком, молозиво містить майже вдвічі більше сухих речовин та жиру, у 5 разів більше білка та значно вищий вміст мікроелементів.

  Крім того воно має у 50-300 разів більшу концентрацію імуноглобулінів (IgG, IgA, IgM), у 250 разів вищий вміст лактоферину та практично вдвічі більше інших антимікробних білків та пептидів, серед яких лактопероксидаза та лізоцим.

  Молозиво має відмінні імунорегуляторні властивості

  Після останньої доповіді Глена Девісона зі Школи спорту та фізичних вправ при Університеті Кента, Великобританія, про вплив молозива на імунну та відновлювальну функції організму, виробники спортивного харчування все частіше стали включати цей інгредієнт до своєї продукції.

  Слід зазначити, що спортивна галузь харчування цікавилась молозивом протягом останніх 25 років, каже Девісон.

  Втім, він додав, що молозиво великої рогатої худоби ще недостатньо вивчене і потребує значної ланки досліджень, в тому числі відслідковування впливу на організм спортсменів.

  Аналітики TMR вважають, що такий хід подій відкриє нові можливості для реалізаторів коров’ячого молозива на світовому ринку.

  Джерело: Food Navigator

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Стартап зібрав десятки мільйонів на «супермікробів», які покращать пиво для веганів

  Компанія забрала $25 млн у раунді серії А, які використає на розширення свого портфеля інгредієнтів, що допоможуть покращити смак...

  Вам може сподобатися: