Вівторок, 3 Серпня, 2021
інше

  Діти кукурудзи: німці створили альтернативну упаковку з попкорну

  Дослідники з Німеччини розробили альтернативний пакувальний матеріал з побічних продуктів виробництва попкорну та кукурудзяних пластівців.

  Вибір читачів

  Пакувальна промисловість є найбільшим покупцем пластмасових виробів, купуючи близько 40% усього реалізованого пластику, а забруднення даним матеріалом створює глобальні проблеми.

  Для боротьби з забрудненням, сучасна упаковка має не лише відповідати вимогам транспортування та зберігання, а й має бути стійкою, екологічно чистою, виготовлятися з відновлювальних ресурсів та підлягати подальшій переробці.

  Дослідницька група Геттінгенського університету запропонувала використовувати побічні продукти виробництва кукурудзяних закусок.

  Такі матеріали надходять з відновлювальних біологічних джерел, є екологічно чистими та стійкими

  Вчені розробили тривимірні форми, виготовлені з гранульованих відходів виробництва попкорну, які мають водовідштовхувальні властивості

  «Наша упаковка з попкорну є чудовою стійкою альтернативою полістиролу, отриманого з нафти. Виготовлена з неїстівних побічних продуктів виробництва кукурудзяних закусок, фактично є біорозкладною та мінімізує відходи», — пояснили вчені.

  Процес базується на технології, розробленій для виготовлення пластмас та дозволяє виробляти широкий спектр литих деталей, додав Алірез Харазіпур, керівник дослідницької групи.

  Наразі Університет Геттінгена підписав ексклюзивну ліцензійну угоду з компанією Nordgetreide, що спеціалізується на виготовлені закусок із зернових, для комерційного використання відходів попкорну на виробництво упаковки.

  Джерело: Food Navigator

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Технологи та хокеїсти випустили першу рослинну індичку та фрикадельки з помідорів для веганів

  Нове розширення асортименту компанії Planterra Foods спрямоване задовольнити зростаючий попит на страви, які можна швидко приготувати.Згідно нещодавніх підрахунків аналітиків...

  Вам може сподобатися: