Вівторок, 3 Серпня, 2021
інше

  Стартап зібрав $10 млн на оцифровку смакових рецепторів людини

  Каліфорнійська компанія Aromyx створила «біологічний інтелект» — прилад, який оцифровує смакові рецептори людини та зібрав фінансування на його вдосконалення.

  Вибір читачів

  Стартап зібрав $10 млн інвестицій під керівництвом Rabo Food & Ag Innovation Fund та SOZO Ventures. У фінансовому раунді також взяли участь Ulu Ventures, Radicle Growth, Capital Energy та Merus Capital.

  Aromyx розробили установку, яка використовуючи біологічні рецептори з носа та язика людини, кількісно визначає інформацію щодо смаку та запаху продукту та оцифровує її.

  «За допомогою наших сенсорних продуктів людські рецептори реагують на даний зразок смаку чи аромату та визначають інформацію про його якість — наприклад, приємний, забруднений чи токсичний», — пишуть на сайті компанії.

  За допомогою відповідних алгоритмів пристрій вимірює та кількісно відображає отримані дані у вигляді цифрових записів, які завантажуються в «центральну хмару смаків».

  Щоб контекстуалізувати біологічний аналіз, стартап поєднує моделі активації рецепторів з відповідними описами та оцінками органолептичних властивостей, та аналітичними наборами даних про хімічні речовини.

  Aromyx створив найбільшу у світі базу даних людських рецепторів, інгредієнтів/хімічних речовин та їх словесні описи, використовуючи власну біотехнологічну платформу.

  Наразі стартап випробував понад 100 продуктів для своїх клієнтів у 2020 році і втричі збільшить цю кількість у 2021 році.

  Нове фінансування планують використати на масштабування виробництва та вдосконалення алгоритмів ідентифікації.

  Джерело: The Spoon, Aromyx

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Батлхантер для PepsiCo: автомат навчили сортувати пляшки

  Автомат вміщує 1000 пластикових пляшок, 850 алюмінієвих банок та 50 скляних пляшок.Використовуючи технологію штучного інтелекту, установка самостійно може сортувати...

  Вам може сподобатися: