П’ятниця, 24 Вересня, 2021
інше

  Samsung випустив холодильник, який будить власника і сам замовляє продукти

  Компанія Samsung анонсувала шосте покоління свого флагманського смарт-холодильника Family Hub.

  Вибір читачів

  Відтепер, окрім голосового асистента від Samsung — Bixby, холодильник «наступного покоління» оснащений домінуючою платформою голосового помічника — Alexa.

  Це дозволяє отримати доступ до численних навичок Alexa, серед яких слухати ранкові новини, встановлювати таймери чи будильники, транслювати музику, здійснювати покупки за допомогою голосу, тощо.

  Користувачі самі зможуть обирати голосового асистента

  Samsung переробив користувальницький інтерфейс Family Hub. Він містить чотири налаштовувані тематичні екрани — розумний дім, розваги, сім’я та кулінарія.

  Завдяки ним, споживачі матимуть можливість як публікувати відео, так і залишати нотатки для членів сім’ї.

  Смарт-холодильник може допомагати планувати страви, рекомендувати рецепти, що відповідають вашим уподобанням, створює план харчування, додає необхідні інгредієнти у список покупок та навіть замовляє їх.

  Все це можна отримати разом з доступом до нової платформи SmartThings Cooking з екрана холодильника

  Ще однією перевагою Family Hub шостого покоління є можливість надсилати рекомендації щодо приготування страв до синхронізованих кухонних приладів.

  Samsung заявила, що в останній розробці додала постачальника курячих та м’ясних продуктів преміум-класу Perdue Farms до переліку своїх партнерів по інтеграції.

  Точної дати виходу анонсованої моделі Family Hub на ринок поки що невідомо, втім, очікується що смарт-холодильник з’явиться у магазинах цієї осені.

  Джерело: The Spoon, Samsung

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Ізраїльський стартап вирощує в лабораторії 700 грамів курячого жиру за раз. Це — найбільше у світі

  Технологія стартапу побудована на платформі Peace of Meat, бельгійської компанії з вирощування жиру, яку MeaTech придбала минулого року. MeaTech стверджує,...

  Вам може сподобатися: