П’ятниця, 24 Вересня, 2021
інше

  Слідом за Безосом і Гейтсом нові інвестори вклали у вулканічне м’ясо $350 млн

  Компанія Nature’s Fynd, що виробляє стійкий білок з мікроба, знайденого у геотермальних джерелах Єллоустонського національного парку в останньому раунді зібрала $350 млн.

  Вибір читачів

  Таким чином, загальне фінансування компанії склало $500 млн.

  Раунд очолив SoftBank’s Vision Fund 2, до якого приєдналися нові інвестори, включаючи Blackstone Strategic Partners, Balyasny Asset Management, Hillhouse Investment, EDBI, SK Inc. та Hongkou за постійної підтримки з боку існуючих інвесторів, серед яких Джефф Безос та Білл Гейтс.

  Останнє фінансування допоможе прискорити зростання стартапу, включаючи масштабування виробничих потужностей, налагодження нових партнерських відносин та розширення асортименту.

  Компанія створила універсальний харчовий веганський білок Fy з вулканічного мікроба та виростили його в комерційних масштабах, поєднуючи свою унікальну технологію бродіння з застосуванням робототехніки.

  «Наш білок забезпечує дивовижний смак та консистенцію, при цьому корисніший для людей та планети, ніж традиційні білки», — каже Томас Джонас, генеральний директор і співзасновник Nature’s Fynd.

  У 2022 році Nature’s Fynd представить свої фірмові продукти на основі Fy споживачам у США та розширить їх до нових географічних районів з особливим акцентом на Азію, де існує значний попит та потреба у стійких білках.

  Серед інших планів компанії — створення численних партнерських відносин з брендами, роздрібна торгівля, фаст-фуди та нові канали зростання.

  Джерело: Food Ingredient First

  2 КОМЕНТАРІ

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Рослинна ковбаса Beyond Meat та «немолочна» моцарела на тісті з нуту — так виглядає піца майбутнього

  Banza - бренд, котрий став першим комерційним виробником основи для піци з нуту. Зараз його лінійка корисних продуктів поповниться двома...

  Вам може сподобатися: