Четвер, 23 Вересня, 2021
інше

  Корейці створили грушевий сік для зняття похмілля. Продаватимуть в алкомаркетах та аптеках

  Південнокорейський грушевий сік, який полегшує симптоми похмілля відтепер буде продаватися у понад 3000 австралійських магазинів, включаючи винні.

  Вибір читачів

  Продукт Bae Juice — це 100% грушевий сік, який зі слів виробників, полегшує загальні симптоми похмілля, включаючи головний біль, сухість у роті та біль у горлі, якщо випити його перед вживанням алкоголю.

  Виготовляється та фасується продукт у Південній Кореї. Пастеризований сік поставляється до Австралії у м’якому пакуванні по 120 мл.

  В одній упаковці міститься сік однієї груші

  Корейські груші, з яких виготовляється продукт містять компоненти, які діють на ключові ферменти, що беруть участь у метаболізмі алкоголю тим самим гальмуючи всмоктування алкоголю та прискорюючи його розщеплення. Що і призводить до зменшення симптомів похмілля.

  Bae Juice продається в Австралії з лютого 2019 року. За останні 12 місяців компанія масштабувалась від 60 до 1700 роздрібних точок продажу, включаючи супермаркети.

  Наразі роздрібна торгівля становить 70% продажу грушевого соку.

  З моменту запуску в Австралії, Bae Juice продав понад 600 тис. одиниць продукту, реалізуючи близько 7 тис. упаковок щотижня.

  До кінця цього року компанія сподівається увійти до винних магазинів, міні-магазинів та аптек, збільшивши свою присутність до 3000 точок продажу, а також експортувати продукт до Нової Зеландії.

  Зі слів виробників, Bae Juice є першим корейський напоєм для запобігання похмілля, який вийшов на австралійський ринок.

  Наступного року грушевий сік від похмілля може вийти на ринки США та Великобританії.

  Джерело: Beverage Daily

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Країна, що п’є найбільше кави на душу населення, виростила її в біореакторі

  Процес полягає у виробництві недиференційованих кавових клітин (біомаси) у біореакторах. Далі клітини збирають і сушать.Після аналізу біомаси був розроблений...

  Вам може сподобатися: