П’ятниця, 24 Вересня, 2021
інше

  Безос допоміг виробнику альтернативного молока на штучному інтелекті залучити $0,3 млрд

  Чилійська компанія NotCo, яка виробляє замінники молока та м’яса на рослинній основі, зібрала $235 млн інвестицій.

  Вибір читачів

  Раунд очолив Tiger Global. У ньому взяли участь Фонд зростання DFJ та ZOMA Lab. Приєдналися також Джек Дорсі, Джо Геббі, Льюїс Гамільтон, Роджер Федерер та DJ Questlove. Серед існуючих інвесторів — Bezos Expeditions, EHI, Future Positive, L Catterton та Kaszek Ventures.

  Таким чином, загальне фінансування компанії складає $360 млн.

  Нове фінансування дозволить NotCo розширитися до нових категорій продуктів у Північній Америці та масштабувати свою власну платформу штучного інтелекту.

  Серед інших планів — прискорити запуск своєї продукції в Європі та Азії.

  Наразі компанія пропонує чотири лінійки продуктів:  NotMilk, NotBurger, NotIceCream та NotMayo, які доступні у понад 6 тис торгових точок США, Чилі, Бразилії та Аргентини.

  NotCo використовує власну платформу ШІ — Джузеппе, на яку має п’ять патентів у США

  Джузеппе аналізує властивості рослин у базі даних та створює унікальні комбінації з метою тиражування рослинних альтернатив тваринним білкам.

  Наприклад, інгредієнти «НеМолока» мають у складі гороховий білок, ананасовий сік, корінь цикорію, кокосове масло, та капустяний сік.

  До кінця 2021 року компанія NotCo прагне забезпечити доступність своєї продукції у 8000 роздрібних торгових точках світу.

  Нагадаємо, що Джефф Безос активно підтримує компанії альт-білків та є інвестором кількох виробництв, серед яких Nature’s Fynd, Nobell Foods.

  Джерело: The Spoon, CrunchBase

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Коктейлі з самогоном — новий напій «народного» бренду, що працював з зірками кантрі-музики

  Sugarlands Distilling Company — це ремісничий спиртзавод, чия продукція, включаючи самогон, ром, вершкові лікери та житній віскі відзначені нагородами,...

  Вам може сподобатися: