П’ятниця, 24 Вересня, 2021
інше

  Розумна кавомашина розрізняє 900 видів кави та сама замовляє капсули для приготування

  Keurig випустив нову кавоварку K-Supreme Plus Smart для заварювання кави в капсулах K-Cup на інтелектуальній платформі BrewID.

  Вибір читачів

  BrewID — це абсолютно нова технологічна платформа, розроблена для підтримки низки функцій.

  Відтепер нова кавоварка може ідентифікувати конкретну марку капсул K-Сup з більш ніж 900 видів, включаючи конкретне смаження кавових зерен та автоматично регулювати налаштування температури та міцності заварювання відповідно до рекомендацій експерта по обсмажуванню кави, який створив відповідні капсули.

  Нова платформа дозволяє партнерам Keurig створювати власні налаштування заварювання капсульної кави, оптимізовані для кожного конкретного смаження.

  Слід зазначити, що відтепер можна заварювати капсули не лише 75-ти партнерів компанії, а будь-які і, на відміну від попередніх розробок, система не буде блокувати процес приготування ароматного напою.

  Нова кавоварка також має п’ять потоків води, замість одного, що дозволяє готувати напій, найбільш наближений за смаком до створеного баристою.

  Серед додаткових переваг варто відмітити те, що кавоварка може самостійно замовляти капсули не за встановленим часовим інтервалом, як попередня модель, а по мірі їх використання.

  Капсули K-Cup підлягають вторинній переробці, втім споживачу після використання потрібно самостійно відкривати капсулу, відпрацьовану каву компостувати а оболонку сортувати як пластикові відходи.

  K-Supreme Plus Smart з BrewID буде доступна для продажу вже цієї осені за ціною $199.

  Нагадаємо, раніше NEWFOOD.MEDIA повідомляв, що Samsung створив холодильник, який сам замовляє їжу.

  Джерело: The Spoon

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  В Індії створили морозиво та льодяники, що світяться як медузи, коли їх облизують

  Реакція ґрунтується на ферменті люциферази, який при лизанні язиком створює ефект світіння за звичайних умов, без застосування ультрафіолету.За словами...

  Вам може сподобатися: