Четвер, 23 Вересня, 2021
інше

  Винахідник соломки для напоїв з огірків шукає інвесторів на Кickstarter

  28-річний винахідник Томас Едер із Орландо (Флорида) створив екологічно чисту соломку для напоїв, яка може замінити пластикову, використавши для цього звичайні огірки.

  Вибір читачів

  Зараз він збирає кошти на Kickstarter для того, щоб його винахід потрапив у якомога більше коктейлів, соків та стаканчиків кави.

  Соломки із огірків не те просто зменшують відходи, — їх якість не погіршується у процесі застосування, як це відбувається з паперовими соломками.

  У Світовому океані плаває 5,25 трильйонів шматків пластикових відходів. 70% нашого сміття опускається в екосистему океанів, 15% плаває і 15% приземляється на пляжі. При цьому за останні 10 років ми виготовили більше пластику, ніж за все минуле століття, говорить американець.

  На сьогоднішній день в океані знаходиться приблизно 4,4 мільйона пластикових соломок

  Тож кінцева мета огіркових соломок — допомогти мінімізувати пластикові відходи. 

  “Огіркова соломка не тільки корисна для навколишнього середовища, але й виступає чудовою закускою після того, як ви закінчили з напоєм”, — говорить Томас Едер.

  І додає: “Я збираю кошти, щоб продукт виготовлявся, рекламувався та виходив у світ. Я просто мрію покинути цей світ трохи кращим, коли це станеться”. 

  Збір коштів на Kickstarter триватиме ще 28 днів. Наразі у проєкт спрямували невеликі суми три інвестори.

  Раніше NEWFOOD.MEDIA повідомляв, що німці створили екологічно чисту упаковку для харчових продуктів із попкорну.

  Джерело

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  В Індії створили морозиво та льодяники, що світяться як медузи, коли їх облизують

  Реакція ґрунтується на ферменті люциферази, який при лизанні язиком створює ефект світіння за звичайних умов, без застосування ультрафіолету.За словами...

  Вам може сподобатися: