П’ятниця, 24 Вересня, 2021
інше

  Виробник «Жигулівського» варитиме пиво на сонячній енергії

  Компанія «Уманьпиво» в рамках стратегії eco-friendly встановлює сонячні батареї на дахах виробничих приміщень своєї пивоварні.

  Вибір читачів

  Батареї планують встановити на всі дахи, які мають необхідний кут нахилу.

  «Це буде одна з найбільших установок під власне споживання в Україні», –  говорять в компанії.

  По завершенню проєкту СЕС «Уманьпиво» матиме потужність 500 кВт

  Енергія генеруватиметься виключно на потреби власного виробництва. Це суттєво зменшить обсяг споживання електроенергії з інших джерел.

  На сьогодні уже змонтовано та введено в експлуатацію першу чергу сонячних панелей потужністю 100 кВт.

  Найближчим часом буде проведено монтаж другої черги – встановлення панелей на дахах адмінбудівлі та складу готової продукції.

  Головний енергетик «Уманьпиво» зазначає, що збільшення концентрації вуглецю в атмосфері — один із головних чинників глобального потепління. Натомість використання невикопних відновлюваних ресурсів призведе до редукції викидів CO2. Тож подібні невеликі проєкти — чудовий шлях до розбудови «зеленої енергетики».

  До слова, «Уманьпиво» саме та компанія, яка першою в Україні відновила класичну рецептуру пива «Жигулівське». Засновник компанії – Олександр Кустовський, військовий, що пізніше працював у фармацевтиці та банківській сфері.

  «Уманьпиво» має власні поля для вирощування ячменю, солодовню, інноваційну лабораторію та працює на сучасному німецькому обладнанні.

  Нагадаємо, раніше NEWFOOD.MEDIA повідомляв, що цього літа фіннам запропонують пиво, зварене на гусячому посліді. Новинка є творінням мікропивоварні Ant Brew, яка слідує принципам безвідходної кругової економіки.

  Джерела: All RetailУманьпиво

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Країна, що п’є найбільше кави на душу населення, виростила її в біореакторі

  Процес полягає у виробництві недиференційованих кавових клітин (біомаси) у біореакторах. Далі клітини збирають і сушать.Після аналізу біомаси був розроблений...

  Вам може сподобатися: