П’ятниця, 24 Вересня, 2021
інше

  Одна з найстаріших агрокомпаній США інвестує у сировину для рослинного м’яса

  ADM досягла домовленості з сербським конгломератом MK Group про придбання Sojaprotein, провідного європейського постачальника інгредієнтів не ГМ-сої.

  Вибір читачів

  Заснована в 1977 році, сьогодні компанія Sojaprotein має торгові представництва в 65 країнах світу і пропонує широкий асортимент рослинних білкових інгредієнтів клієнтам в сегментах виробництва альтернатив м’яса, кондитерських виробів, протеїнових батончиків тощо. 

  Продажі Sojaprotein в 2020 році перевищили $100 млн.

  Наразі придбання компанії залишається предметом регуляторного затвердження

  Для ADM це вже не перша інвестиція у сегменті альтернативних білків. До цього компанія придбала комплекс з виробництва соєвого білка компанії в Бразилія. Також на рахунку ADM – новий завод з виробництва білка гороху в Північній Дакоті, спільне підприємство PlantPlus Foods та партнерство з інноваційними стартапами, такими як Air Protein.

  За словами Еллісон Фіш, президентки з глобальних рослинних та альтернативних білків ADM, останні інвестиційні дії компанії свідчать про бачення гарних перспектив у просторі альт-білків.

  “Глобальний попит на рослинні пропозиції стрімко зростає, а європейський ринок є особливо зрілим для цього”, зазначила вона.

  Потужності Sojaprotein це можливість для ADM виробництва соєвого протеїну для продажу на місцевому ринку. В майбутньому ADM планує їх розширити.

  До слова, ADM має довгу історію досвіду в галузі досліджень та розробок в сегменті рослинних білків. Тридцять років тому компанія, як відомо, «винайшла» соєво-овочевий бургер. 

  Джерело

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Пиво, зварене з роботом-пивоваром, взяло золото на найбільшому конкурсі у світі

  Американський портер Крістіана Чендлера, приготований за допомогою BEERMKR, обійшов 164 учасників. "Чорт, я взяв золото! Та я роками намагався виграти...

  Вам може сподобатися: