Четвер, 23 Вересня, 2021
інше

  Рослинне морозиво б’є рекорди — пандемія та параноя підштовхують попит

  Сегмент морозива на рослинній основі у Західній Європі за період з 2014 по 2018 рік виріс в чотири рази. В 2019 р. ця категорія забезпечила роздрібні продажі в регіоні у розмірі 135 млн євро, а до 2024 р. прогнозується ріст на рівні 12,6%.

  Вибір читачів

  Категорія морозива традиційно характеризується ​​поблажливістю з боку споживачів. Тим не менш, наразі вона є осередком сплеску досі небачених пропозицій, як то новаторські низькокалорійні десерти з високим вмістом білка та на основі рослинних інгредієнтів.

  Морозиво стає не просто ласощами, а продуктом з широкими функціональними властивостями

  Посилаючись на опитування європейських споживачів, Ів Вантомме, стратегічний менеджер Glanbia Nutritionals, зауважив: «Після зростання на 12% у 2020 році рослинне молоко збільшує частку ринку. Кожен третій споживач у Великій Британії сприймає його як більш здорове».

  З цього він робить висновок, що тенденція до вживання їжі на основі рослин, тих же йогуртів і морозива, збережеться у 2021-му та наступних роках.

  Торбен Вілсгаард, менеджер Академії морозива в Tetra Pak, додає, що зростання споживання рослинного морозива підсилюється впливом пандемії COVID-19. 

  «Пандемія заохочує споживачів шукати більш здорові харчі, оскільки вони встановлюють зв’язок між здоров’ям кишечника та поліпшенням імунітету», — пояснює він.

  Щоб підсилити цю тенденцію, виробники намагаються покращити імідж морозива як здорового продукту, запускаючи все нові варіанти, у тому числі, морозиво з пробіотиками.

  Нагадаємо, раніше NEWFOOD.MEDIA повідомляв, що Kraft Heinz створив морозиво зі смаком макаронів та сиру, а стартап Brave Robot роздає морозиво з молока, яке створюють мікроби.

  Джерело

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  В Нідерландах збудують завод, де вироблятимуть унікальний білок за допомогою грибів

  Очікується, що фабрика запрацює до 2022 року. Початкова потужність виробництва — 10 тис. т на рік, до 2027 р....

  Вам може сподобатися: