Четвер, 23 Вересня, 2021
інше

  Зі святих для єгиптян бобів створили протеїн для рослинного молока, фети та яєць

  Постачальник веганських інгредієнтів із Амстердаму, компанія Green Boy Group, виходить на ринок рослинного молока зі своїм новим продуктом.

  Вибір читачів

  Нещодавно Green Boy дебютувала з функціональним веганським інгредієнтом рослинно-молочним протеїном, розробленим спеціально для виробників молочних продуктів на рослинній основі.

  До цього Green Boy успішно запустила продажі м’ясного білку рослинного походження на ринках США та Європи.

  Новий продукт являє собою білковий порошок нейтрального смаку

  З його допомогою виробничі молочні компанії зможуть створювати нові рослинні замінники.

  Компанія стверджує, що її протеїн має покращити органолептичні властивості кінцевих продуктів, зокрема текстуру, відчуття у роті, та підвищити харчову цінність веганського молока.

  Рослинно-молочний білок буде представлений чотирма різними типами, кожен з яких виготовлений з використанням різного базового інгредієнта. До них належать горох, боби манг, боби фава та нут чотири культури, які стають популярними, але все ще набагато менше використовуються глобальними брендами порівняно з соєю, мигдалем, кешью та кокосовими горіхами. Боби фафа відомі ще з часів Древнього Єгипту, де їх вважали священними.

  Рослинні білки Green Boy уже почали використовувати деякі компанії. Зокрема, на основі цього продукту Nestlé нещодавно випустила лінійку горохового веганського молока, а Stockeld Dreamery створила рослинну фету з бобів.

  Окрім цього, новий рослинно-молочний білок може бути використаний для виготовлення веганських аналогів яєць. Та ж сама Eat Just застосовує білок квасолі манг для створення свого знаменитого рослинного яйця JUST Egg.

  Джерело

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Рослинна ковбаса Beyond Meat та «немолочна» моцарела на тісті з нуту — так виглядає піца майбутнього

  Banza - бренд, котрий став першим комерційним виробником основи для піци з нуту. Зараз його лінійка корисних продуктів поповниться двома...

  Вам може сподобатися: