Четвер, 23 Вересня, 2021
інше

  Французи створили кросівки із кукурудзи, винограду та кактусів. Їсти не можна

  Компанія МоЕа створила стійкі веганські кросівки із шкіряних альтернатив з фруктів та рослин.

  Вибір читачів

  Як вихідний матеріал для виготовлення шкіри компанія використовує залишки виноградної м’якоті з італійської виноробної промисловості, листя кактуса опунції, не їстівну частину кукурудзи, листя ананаса та яблука.

  Кожен кросівок містить близько 49% фруктів чи рослин

  Устілка виготовляється з м’якого, дихаючого, 100% переробленого деревного волокна з окантовкою з органічної бавовни, а внутрішня підкладка взуття — з переробленого бамбукового волокна.

  Шкіряні шматки склеюються клеєм на водній основі. Коробка, в якій міститься взуття, виготовлена з вторинного паперу і позбавлена будь-яких пластикових та навіть паперових зайвих домішок.

  Бренд використовує волокна фруктів та рослин у поєднанні з бавовною для створення взуття з низьким впливом на навколишнє середовище.

  МоЕа стверджує, що вивільняє на 89% менше вуглецю, ніж класична шкіра, а також бореться з харчовими відходами.

  Взуття представлене в декількох кольорах. Поки ще залишається з’ясувати, чи зможе фруктово-рослинна шкіра витримати випробування часом, втім, у компанії запевняють, що кросівки виглядають і мають такі ж властивості, як із звичайної шкіри. До того ж вони «дихають», підлягають вторинній переробці та не жорсткі.

  Клієнти можуть обрати, який тип шкіри вони хочуть для своєї пари взуття та зможуть придбати їх вже у вересні цього року за ціною 86 євро (приблизно $108).

  Нагадаємо, що раніше німці із фруктових шкірок створили еко-сумки, а голландці з харчових відходів «друкують» солодощі.

  Джерело: The Spoon, Esquireme

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Європейські гіганти м’ясної галузі запустять хаб для виробників лабораторного м’яса

  Існує багато аргументів на користь масового культивування м’яса: відпадає необхідність забою тварин, застосування антибіотиків, відведення ферм під виробництво, які...

  Вам може сподобатися: