П’ятниця, 24 Вересня, 2021
інше

  Норвезькі біотехнологи робитимуть інноваційні продукти з перемеленого криля

  Aker BioMarine у партнерстві з GEA побудують «першу у світі» пілотну установку з виробництва гідролізату білка криля, яку планують запустити у 2022 році.

  Вибір читачів

  Завод, котрий збудують в гірськолижному комплексі Нерінгспарк, поблизу Осло (Норвегія), буде виробляти висококонцентрований гідролізат білка криля, придатний для їжі та напоїв.

  Aker BioMarine, норвезька біотехнологічна компанія, ловить антарктичний криль — крихітних ракоподібних креветок та використовує їх для розробки інгредієнтів для функціональних продуктів харчування, аквакультури та кормів тварин.

  Порошок криля має добре збалансований профіль амінокислот та понад 90% білка

  Aker BioMarine розробив процес, який перетворює борошно криля у високоякісний порошок гідролізату білка. Така форма добре засвоюється людським організмом та нещодавно була визнана як безпечна (GRAS).

  У новій співпраці GEA розробляє всі технічні процеси на дослідному заводі, а також постачає та інтегрує обладнання та компоненти до нього.

  Завод буде використовувати систему автоматизації на основі GEA CODEX. Завдяки надзвичайно гнучкому дизайну підприємство може піддаватися подальшим інноваціям.

  Aker Biomarine має намір декарбонізувати як рибальство, так і виробництво криля. Його рішення співпрацювати з GEA частково мотивувалося зменшенням викидів вуглецю, які пропонує їх технологія. 

  Поки перевіряється споживання енергії та довговічність кожного з компонентів заводу. Істотне підвищення ефективності забезпечується завдяки спрощеному плануванню та автоматизації процесів.

  Нагадаємо, що чиказький стартап Aqua Cultured Food створив альтернативного криля з мікопротеїну.

  Джерело: Nutrition Insight

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Рослинна ковбаса Beyond Meat та «немолочна» моцарела на тісті з нуту — так виглядає піца майбутнього

  Banza - бренд, котрий став першим комерційним виробником основи для піци з нуту. Зараз його лінійка корисних продуктів поповниться двома...

  Вам може сподобатися: