Четвер, 23 Вересня, 2021
інше

  Пончики з лікером Baileys та пивом Guinness — не шаурма з одеколоном

  Америнканська компанія Great Spirits Baking об’єдналася з брендами Baileys, Guinness та Pallini, щоб запустити лінію пончиків зі смаком спиртних напоїв.

  Вибір читачів

  Пончики мають термін зберігання 1 рік у замороженому стані та 14 днів за звичайних умов навколишнього середовища.

  З додаванням алкоголю компанія отримала чотири види смаколиків – ірландські вершкові та шоколадні пончики Baileys, шоколадні пончики Guinness та пончики Pallini Limoncello.

  Ірландські вершкові пончики Baileys – це ванільне обсмажене тісто зі смаком ірландського кремового лікеру Baileys. Аналогічно створюються шоколадні – змінюється тільки основа, сам пончик.

  «Ми продовжуємо розширювати межі інновацій з брендом Baileys, і раді використати напій для створення нових асортиментних позицій», – сказав Деклан Хасет, старший менеджер з ліцензування материнської компанії Baileys Diageo.

  Шоколадні Guinness – це обсмажені пончики з шоколадом з нотками какао, карамелі та кави. Смаколики политі глазур’ю зі смаком пива Guinness.

  Пончики Pallini Limoncello – це легкі цитрусові пончики, наповнені ароматом Pallini Limoncello.

  «Ми пишаємося тим, що пропонуємо найдекадентніші десерти, які ви коли-небудь куштували. Наша місія – зробити кожну подію в житті – велику чи маленьку – трохи особливішою», – йдеться на сайті компанії.

  Раніше NEWFOOD.MEDIA писав, що зараз також спостерігається зростання попиту серед тих, хто прагне скоротити споживання алкоголю або залишатися тверезим на вечірці. Щоб задовольнити цей попит, на ринку починає з’являтися алкоголь без алкоголю.

  Джерело

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Коктейлі з самогоном — новий напій «народного» бренду, що працював з зірками кантрі-музики

  Sugarlands Distilling Company — це ремісничий спиртзавод, чия продукція, включаючи самогон, ром, вершкові лікери та житній віскі відзначені нагородами,...

  Вам може сподобатися: