П’ятниця, 24 Вересня, 2021
інше

  Молочага — з гриба-паразита створили новий вид рослинного молока, яке захищає від стресу

  Сегмент альтернативних молочних продуктів є найбільшою категорією серед рослинних замінників тваринної їжі. У грошовому виразі він зараз оцінюється в $2,5 млрд, а нові продукти з’являються практично щотижня.

  Вибір читачів

  Черговим фісташковим чи ячмінним «молоком» уже нікого не здивуєш, тому стартапи йдуть далі. Як, приміром, Blume, який розраховує активізувати альтернативний молочний простір за допомогою нового адаптогенного концентрату.

  Адаптогенна молочна суміш Blume має схожу текстуру з горіховим маслом та розфасовується в скляні банки

  Базові інгредієнти продукту включають мигдаль, кеш’ю, кокос та овес. Концентрат вважається адаптогенним, оскільки містить гриби рейші, кордіцепс, левову гриву та чагу, які повинні допомогти організму модулювати свою реакцію на стрес і підвищити концентрацію уваги.

  Ці інгредієнти визначаються як здатні підвищувати опір організму руйнівній дії стресу та сприяти нормальному фізіологічному функціонуванню, додають в компанії.

  Багато альтернатив молока рослинного походження містить певну олію, яка діє як емульгатор, завдяки якому молоко піниться та не розшаровується.

  Суміш Blume не має у складі доданої олії. Але виробник запевняє, що вона зберігає можливість до спінювання і може використовуватися у створенні лате.

  Концентрат рекомендують зберігати в холодильнику. Після відкриття його можна споживати ще 3-4 місяці.

  Раніше NEWFOOD.MEDIA повідомляв, що шведський стартап Veg of Lund створив, як стверджують його засновники, перше у світі рослинне молоко з картоплі.

  Джерела: Blume, The Spoon

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Німці розробляють технології виробництва котлет, тофу та макаронів із коноплі

  Коноплі мають не лише величезний лікувальний потенціал, але й усе більше приваблюють як основа для нових, екологічних та стійких...

  Вам може сподобатися: