П’ятниця, 24 Вересня, 2021
інше

  Danone озброївся штучним інтелектом для створення нових веганських продуктів

  Компанія Danone оголосила про розширення партнерства з технологічним новатором Brightseed. Це дозволить гігантові молочного ринку використовувати платформу штучного інтелекту Brightseed Forager для пошуків нових інгредієнтів рослинного походження.

  Вибір читачів

  Технологія Brightseed вивчає рослини на молекулярному рівні, щоб ідентифікувати та каталогізувати раніше невідомі сполуки, які можуть мати користь для здоров’я. Наприклад, раніше в ході доклінічних випробувань Brightseed виявила у чорному перці біоактивні сполуки N-транс-кофеїлтірамін та N-транс-ферулоїлтірамін, що можуть допомогти організму вивести жир, накопичений у печінці.

  Brightseed планує підтвердити первинні результати шляхом клінічних випробувань. Це допоможе визначити ефективність сполук та дозування.

  Вперше Danone об’єднала зусилля з Brightseed у червні минулого року, щоб вивчити нові потенційні переваги сої.

  В рамках дослідження Forager Brightseed виявив у 10 разів більше біологічно активних речовин, ніж раніше було відомо, та 7 нових областей їх застосування. Оскільки ці висновки підтверджуються клінічними даними, такі бренди як Danone можуть рекламувати додаткові переваги своїх продуктів для споживання.

  Очікується, що штучний інтелект Brightseed допоможе Danone розвинути асортимент здорової веганської їжі.

  Торік компанія оголосила про плани подвоїти продажі продуктів на рослинній основі до 2025 року. З того часу Danone розширила свої можливості, придбавши бренд Follow Your Heart та додавши нові продукти до свого портфелю, зокрема, продукти Alpro.

  Джерело: The Spoon, Green Queen

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Велика продуктова мережа продаватиме сіль, якій 300 млн років. Її збирають з підземних потоків в Африці

  Сіль Орікс добувають у пустелі Калахарі. Її збирають з підземних потоків, що протікають через древні скельні утворення Двіка, яким...

  Вам може сподобатися: