Четвер, 23 Вересня, 2021
інше

  Створили «альтернативу» конопель із апельсинових кірок — для усунення стресу та спокою

  Американська компанія Peels випустила свою молекулярно ідентичну олію канабідіолу (КБР), виготовлену з апельсинових кірок.

  Вибір читачів

  Така добавка не містить тетрагідроканабінолу, психотропного компоненту та інших домішок чи побічних продуктів, які можуть з’являтися при виготовленні КБР з коноплі.

  КБР взаємодіє з ендоканабіноїдною системою людини. При послідовному використанні олії КБР від Peels можна відновити баланс організму та внутрішній спокій, полегшити біль та налагодити здоровий сон, кажуть виробники.

  Цей інгредієнт можна широко застосовувати для функціональної їжі та напоїв та він вважається цілком безпечним у порівнянні зі спірною конопляною олією.

  Апельсинові кірки піддаються мінімальній обробці. За власною технологією під дією тепла, тиску та у присутності каталізатора без інших сторонніх домішок та розчинників Peels отримують чистий кристалічний КБР.

  Окрім функціональних переваг цей інгредієнт також має приємний смак та аромат. Поєднання кристалічного КБР з цитрусовим ароматом та органічної олії кокосового горіха створює продукт, схожий на апельсиновий крем.

  «Оскільки наш КБР виготовлений з апельсинових кірок, ми маємо можливість охопити нову аудиторію та розширити вже існуючий ринок КБР», — пояснив Кріс Хетерінгтон, генеральний директор компанії.

  Нагадаємо, що раніше американська компанія Etera Foods випустила протеїновий батончик з канабідіолом, отриманим з цитрусових, для відновлення м’язів після тренування.

  Джерело: Nutrition Insight

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Лідер ринку спортивних напоїв створив вишневий сік, що відновлює м’язи

  Продукт преміум-класу, концентрат Черибунді готується на основі терпкої вишні, найбільш багатої антиоксидантами суперягоди у світі. Компанія застосовує власний методом екстрагування...

  Вам може сподобатися: