НовиниСтворили «альтернативу» конопель із апельсинових кірок — для усунення...

Створили «альтернативу» конопель із апельсинових кірок — для усунення стресу та спокою

Американська компанія Peels випустила свою молекулярно ідентичну олію канабідіолу (КБР), виготовлену з апельсинових кірок.

Така добавка не містить тетрагідроканабінолу, психотропного компоненту та інших домішок чи побічних продуктів, які можуть з’являтися при виготовленні КБР з коноплі.

КБР взаємодіє з ендоканабіноїдною системою людини. При послідовному використанні олії КБР від Peels можна відновити баланс організму та внутрішній спокій, полегшити біль та налагодити здоровий сон, кажуть виробники.

Цей інгредієнт можна широко застосовувати для функціональної їжі та напоїв та він вважається цілком безпечним у порівнянні зі спірною конопляною олією.

Апельсинові кірки піддаються мінімальній обробці. За власною технологією під дією тепла, тиску та у присутності каталізатора без інших сторонніх домішок та розчинників Peels отримують чистий кристалічний КБР.

Окрім функціональних переваг цей інгредієнт також має приємний смак та аромат. Поєднання кристалічного КБР з цитрусовим ароматом та органічної олії кокосового горіха створює продукт, схожий на апельсиновий крем.

«Оскільки наш КБР виготовлений з апельсинових кірок, ми маємо можливість охопити нову аудиторію та розширити вже існуючий ринок КБР», — пояснив Кріс Хетерінгтон, генеральний директор компанії.

Нагадаємо, що раніше американська компанія Etera Foods випустила протеїновий батончик з канабідіолом, отриманим з цитрусових, для відновлення м’язів після тренування.

Джерело: Nutrition Insight

Написати відповідь

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Схожі теми

Створили каву в чайних пакетах. Після подрібнення її промивають азотом

Кава в пакетиках орієнтована на споживачів, які не мають часу повноцінно приготувати напій в дорозі чи в поході, та...

Нетрадиційна орієнтація: 70% споживачів заплатили б за клітинну курятину на четверть більше

Після того, як їм показали фотографії культивованого курячого продукту та прочитали опис того, як він був підготований, 72% сказали,...

До 2025 року ринок альтернативного м’яса зросте на 14% — до $ 8,3 млрд

Про це йдеться в звіті MarketsandMarkets. Локомотивом такого зростання стане підвищення обізнаності покупців про користь для здоров'я рослинних аналогів...

Виробники готової їжі можуть отримати 8 млн грн гранту на модернізацію

Згідно з умовами грантової програми, підприємства можуть отримати грант до 8 млн грн на розвиток бізнесу. Ці кошти вони...

На олії з мікробів смажатимуть котлети та картоплю фрі — краще для екології та здоров’я

Інновація потрапила на прилавки роздрібних точок продажу рік тому, проте це – дебют стартапу у закладах громадського харчування.Культивована олія...

На розвиток кадрів та інновації можна отримати понад 5 млн грн гранту

USAID очікує, що це сприятиме підвищенню економічної стабільності українських виробників та сприятиме інноваціям. У межах програми буде надано орієнтовно 20...

Може вас зацікавити

Німці будуватимуть біореактори для вирощування лабораторного м’яса у національних масштабах

Компанія стверджує, що закрила найбільший раунд початкового фінансування в...

Масло масляне. З кокосової олії створили замінник столового масла для веганів

Масло вироблене однойменним швейцарсько-філіппінським соціальним підприємством, заснованим Шарон Каттлеєю...

Вибір редактора
В продовження теми