П’ятниця, 24 Вересня, 2021
інше

  Американці виготовили альтернативне грудне молоко методом бродіння

  Стартап з Нью-Йорку Helaina випустить альтернативне грудне молоко, виготовлене методом точного бродіння.

  Вибір читачів

  Для створення альтернативного грудного молока стартап використовує не клітинне вирощування, як більшість його попередників, а власну мікробну платформу.

  «Наша мета — повторити імунні еквівалентні білки, що містяться в грудному молоці», — пояснила Лаура Кац, засновниця компанії Helaina.

  Завдяки мікробній ферментації утворюються білки, які на думку стартапу, на 99% ідентичні тим, що містяться в грудному молоці.

  Вони мають антибактеріальні, протигрибкові та противірусні властивості і можуть забезпечити такий самий рівень імунітету для немовляти, як і грудне молоко.

  Наразі компанія знаходиться на стадії розвитку та вже зібрала фінансування у розмірі $4,6 млн.

  Поки що стартап зосереджений на розробці переважно білкового компонента грудного молока, але Кац повідомила, що робота над іншими важливими компонентами буде просуватися в міру зростання виробництва.

  Helaina співпрацює з Управлінням продовольства та медикаментів США (FDA) для отримання схвалення на розробку.

  Поки невідомо, коли продукт буде готовий до запуску, але швидше за все, спочатку він буде запропонований у порошкоподібному вигляді.

  Інші форми альтернативного грудного молока будуть запропоновані пізніше.

  Нагадаємо, що BIOMILQ вирощує епітеліальні клітини молочної залози окремих жінок, щоб створити грудне молоко безпосередньо для їхнього малюка, а інший стартап, 108Labs, побудує завод для виробництва грудного молока за допомогою штучного інтелекту.

  Джерело: The Spoon, CrunchBase

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Лондонський стартап створив їстівну упаковку з матеріалу, який за добу виростає до метра

  Стартап пропонує замінити пляшки, пластикові бокси та поліетиленові пакети на пакування з революційного матеріалу, який можна їсти.Пакування Oohos виготовляється...

  Вам може сподобатися: