StartupХарчбук — американці запустили соцмережу для «харчових» особистостей, яких...

Харчбук — американці запустили соцмережу для «харчових» особистостей, яких відбирає комп’ютер

Foodqu! Rk цього літа запустила платформу "Food Personal", яка допомагає визначити “харчову особистість” кожного окремого споживача.

Ідея створити платформу вийшла з того, що багато людей живуть з обмеженнями в харчуванні або мають певні харчові вподобання.  

Щоб з’ясувати свою “харчову особистіть”, необхідно пройти реєстрацію та опитування, в ході якого розповісти про свої харчові звички та відношення до певних продуктів.

Результат опитування формується за допомогою алгоритму, який визначає вподобання конкретної людини те, що Foodqu! Rk називає індивідуальністю. 

Існує п’ять категорій, які визначають індивідуальність споживача: натураліст, пристрасник, автор, ентузіаст та охоронець. 

Після реєстрації та проходження опитування користувач отримує доступ до платформи, щоб поділитися своїми результатами та комунікувати з іншими учасниками спільноти: обмінюватися рецептами, рекомендувати ресторани тощо.  

Наразі платформа приймає користувачів для раннього доступу на fooqu! Rk.com.

Засновники стартапу говорять, що за допомогою цього інструменту можна буде зібрати за одним столом людей з найрізноманітнішими харчовими вподобаннями, і кожен з них буде задоволений своєю вечерею.

Так само, як кожна страва складається з унікальних інгредієнтів, їжа на велику компанію теж

“Всі ми унікальні. Трохи інші, трохи складніші, трохи незвичніші. Особливо що стосується їжі. Але як, і що б ви не їли, ви можете знайти однодумців”, йдеться на сайті проєкту.

Концепція Foodqu! Rk сформульована засновником і генеральним директором Крістін Барклай. Вона базується на її особистій “подорожі” у світі їжі. Зараз Крістін вегетаріанка, та як ніхто інша знається на харчових обмеженнях вподобаннях.

Джерела: Foodqu! Rk, The Spoon

Написати відповідь

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Схожі теми

$15 тис. за переїдання. У Китаї прийняли закон про марнотратство в їжі

Заходи щодо зменшення харчових відходів посилили після того, як президент Сі Цзіньпін назвав витрачену суму «шокуючою і страждаючою».За даними...

Розумна кавомашина розрізняє 900 видів кави та сама замовляє капсули для приготування

BrewID — це абсолютно нова технологічна платформа, розроблена для підтримки низки функцій.Відтепер нова кавоварка може ідентифікувати конкретну марку капсул...

Найбільша бійня Європи відступає перед альтернативним м’ясом

Також компанія визнає, що недооцінила можливості розвитку сегменту рослинної їжі.Danish Crown є найбільшою в Європі компанією з переробки м'яса...

Фінський стартап будує першу у світі фабрику для виробництва білка з повітря

Нові виробничі потужності під назвою Factory 01 дозволить масштабувати та комерціалізувати протеїн Solein, який, як стверджує Solar Foods, є...

Американці першими виростили в лабораторії мармурову свинячу вирізку

Переважна більшість компаній, що вирощують культивоване м’ясо, зосереджуються на виготовленні ковбас або гамбургерів, бо виробляти м’ясо, яке імітує звичайні...

Дві найбільш технологічні компанії світу інвестують в роботів, які ходитимуть за продуктами

Ця новина співпала з не менш цікавою подією: Tesla презентувала попередній огляд робота-гуманоїда Optimus.Після презентації генеральний директор Tesla Ілон...

Може вас зацікавити

Снікерс по-українськи: українські шокоснеки виготовляють з какао та меду

Солодкі плитки містять лише три інгредієнти — власне мед,...

До 2025 року більше половини продажів в ресторанах перетечуть в онлайн

Минулого тижня компанія Incisiv випустила звіт, який присвячено діджиталізаціі...

Вибір редактора
В продовження теми