П’ятниця, 24 Вересня, 2021
інше

  Проект веганського яйця, яке виготовляється за допомогою штучного інтелекту, зібрав мільйони інвестицій

  Сингапурский стартап Foodtech Hoow Foods представив свій новий бренд Hegg Foods — веганський замінник яєць на рослинній основі.

  Вибір читачів

  Компанія орієнтована на створення екологічно чистих і здорових харчових продуктів рослинного походження, використовуючи власну платформу штучного інтелекту під назвою RE-GENESYS.

  Платформа вивчає інформатику інгредієнтів, що включає в себе інформацію про інгредієнти та їх фізико-хімічні властивості. Це дозволяє стартапу оптимізувати процес виготовлення продукту, використовуючи більш здорові замінники, за їх словами, з рекордною швидкістю.

  Нове рослинне яйце HEGG має харчовий профіль, подібний до традиційного яйця, але не містить холестерину, гормонів росту, антибіотиків, та має значно менше жиру.

  Веганське яйце випускається у порошкоподібній формі, що робить його зручним у використанні та подовжує термін зберігання. До того ж така форма робить продукт придатним для масштабного виробництва.

  Наразі компанія забезпечує менше 20% потреби яєць для країни і планує найближчим часом збільшити цей показник.

  Нещодавно Foodtech Hoow Foods зібрав $3 млн інвестицій, що сприятиме планам стартапу комерціалізувати HEGG до першої половини наступного року.

  Крім того, компанія планує створити повномасштабний завод в країні, що допоможе зменшити залежність Сінгапуру від імпорту яєць на 20%.

  Нагадаємо, що ізраїльський стартап незабаром почне «друкувати» рослинні яйця на 3D-принтері.

  Джерело: Green Queen

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Стартап із Кембриджа створить промислові біореактори для вирощування «лабораторного» м’яса

  Генеральний директор стартапу Джек Рейд вважає, що існуючі зараз установки біореакторів для вирощування клітинного м’яса є недостатньо продуктивними.Вони розроблені...

  Вам може сподобатися: